Remont stropodachu Przedszkola Samorządowego nr 2 w Połczynie-Zdroju.
Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00133721
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00133721/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-02 12:25
- Lokalizacja
- Karlino, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-357caa87-e557-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6721041877
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00133721 z dnia 2021-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont stropodachu Przedszkola Samorządowego nr 2 w Połczynie-Zdroju.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330052240
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szymanowskiego 17
1.5.2.) Miejscowość: Karlino
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-230
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zmigdp@parseta.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.parseta.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.parseta.org.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Związek komunalny
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont stropodachu Przedszkola Samorządowego nr 2 w Połczynie-Zdroju.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-357caa87-e557-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00133721
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001116/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont dachu Przedszkola Samorządowego nr 2 w Połczynie-Zdroju
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00116410/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDPII.271.1.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje, w szczególności, wykonanie remontu stropodachu budynku składającego się z części wentylowanej i niewentylowanej. W ramach planowanych prac na części wentylowanej wykonana zostanie wymiana pokrycia dachowego, obróbek blacharskich, regulacja orynnowania. W ramach remontu przewidziano usunięcie istniejącego pokrycia składającego się z warstw betonu i papy, wykonanie nowej warstwy wyrównawczej i wzmacniającej z betonu zbrojonego oraz nowego pokrycia z papy. Dla części wentylowanej wykonane zostaną nowe otwory wentylujące przestrzeń stropodachu. Na części niewentylowanej przewidziano wymianę obróbek blacharskich, wyrównanie podłoża i wykonanie nowego pokrycia z zastosowaniem specjalistycznych produktów do renowacji dachów zawilgoconych oraz regulację orynnowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261910-6 - Naprawa dachów
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił niniejsze postępowanie z powodu nie złożenia żadnej oferty, na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2021-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |