Wymiana posadzki parkietowej w sali widowiskowej Domu Kultury w Czańcu - Gmina Porąbka
Gmina Porąbka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00133773
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00133773/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-02 12:42
- Lokalizacja
- Porąbka, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-68eb147c-e590-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9372667573
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00133773 z dnia 2021-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana posadzki parkietowej w sali widowiskowej Domu Kultury w Czańcu - Gmina Porąbka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Porąbka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 3
1.5.2.) Miejscowość: Porąbka
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-353
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 33 8272836
1.5.8.) Numer faksu: 33 8272800
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.omasta@ug.porabka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.porabka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.porabka.pl/5507/dokument/302921.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana posadzki parkietowej w sali widowiskowej Domu Kultury w Czańcu - Gmina Porąbka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68eb147c-e590-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00133773
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001711/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Roboty remontowe w budynkach komunalnych administrowanych przez Urząd Gminy Porąbka w 2021r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00116496/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie wymiany posadzki parkietowej w sali widowiskowej Domu Kultury w Czańcu przy ul. Kard. K. Wojtyły 30. Zakres prac przedmiotowej inwestycji obejmuje:
a) rozebranie istniejącej posadzki z deszczułek z oderwaniem listew i cokołów,
b) rozebranie posadzek z kamieni sztucznych na zaprawie cementowej,
c) czyszczenie ręczne z użyciem urządzeń mechanicznych – powierzchnie poziome,
d) gruntowanie podłoża pod powłoki hydroizolacyjne,
e) uszczelnienie płynną folią uszczelniającą, powierzchnie poziome bez wkładki z włókniny,
f) samopoziomujące masy szpachlowe – wylewka korygująco-wyrównująca grubość 10 mm,
g) wykonanie posadzki drewnianej układanej na klej z deszczułek posadzkowych – parkiet dębowy gr. 22 mm kl. 1 o wymiarach 50*7 cm , z listwami przyściennymi ze szlifowaniem,
h) lakierowanie posadzki (lakier trudnościeralny),
i) wywiezienie materiałów z rozbiórki z utylizacją.
Orientacyjne wielkości ilustrujące skalę zamówienia: wykonanie posadzki drewnianej układanej na klej z deszczułek posadzkowych – parkiet dębowy gr. 22 mm kl. 1 o wymiarach 50*7 cm, z listwami przyściennymi ze szlifowaniem około 188 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45432113-9 - Kładzenie parkietu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty w terminie wyznaczonym na jej składanie tj. do 02.08.2021r. godz. 10:00.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |