Modernizacja dróg wewnętrznych w Szpitalu w Suchej Beskidzkiej
Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00133971
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00133971/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-02 13:47
- Lokalizacja
- Sucha Beskidzka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-28497d29-d8bf-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5521274352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00133971 z dnia 2021-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg wewnętrznych w Szpitalu
w Suchej Beskidzkiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304415
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna 22
1.5.2.) Miejscowość: Sucha Beskidzka
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-200
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zozsuchabeskidzka@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozsuchabeskidzka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.platformazakupowa.pl/pn/zozsuchabeskidzka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg wewnętrznych w Szpitaluw Suchej Beskidzkiej
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28497d29-d8bf-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00133971
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00023229/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja dróg wewnętrznych przed szpitalem w Suchej Beskidzkiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00098194/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZOZ.V.010/DZP/58/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 87457,22 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawcy, który wykona na rzecz Zamawiającego tj. Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej roboty polegające na:
modernizacji dróg wewnętrznych w szpitalu w Suchej Beskidzkiej
określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV) jako 45223300-9.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załącznik nr 4 – przedmiar robót oraz mapa sytuacyjna stanowiąca załącznik nr 5.
Zamawiający oświadcza, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w SWZ oraz wszystkich załącznikach.
Gdziekolwiek w opisie przedmiotu zamówienia przywołane są normy lub nazwy własne lub znaki towarowe lub patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
2. Obowiązki Wykonawcy:
• wykonawca udzieli min. 2-letniej gwarancji na wykonane prace,
• Zamawiający wyznaczy miejsce składowania odpadów, Wykonawca zobowiązany jest na własny koszt i własnymi środkami do ich usunięcia,
• prace związane z modernizacją odbywać się muszą w trakcie normalnego funkcjonowania Szpitali.
• właściwego utrzymania i zabezpieczenia placu budowy,
• umożliwienie wstępu na plac budowy pracownikom organów państwowego nadzoru budowlanego i wyznaczonym pracownikom Zamawiającego,
• przestrzeganie zasad środowiskowych obowiązujących u Zamawiającego,
• uporządkowanie terenu budowy po zakończeniu robót, pozostawienie go w stanie
sprzed rozpoczęcia robót i przekazanie Zamawiającemu w terminie ustalonym na
odbiór robót,
• zapewnienie warunków bezpieczeństwa bhp i p.poż, zgodnie z wymogami
obowiązującymi u Zamawiającego, określonymi w § 6 projektu umowy.
• w razie wystąpienia wad i usterek powykonawczych usunięcie ich w terminie do 7 dni.
• Zamawiający wymaga, aby roboty były wykonywane przez osoby zatrudnione na
umowę o pracę zgodnie z art. 95 Ustawy Pzp
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający przeznaczyła na sfinansowanie zamówienia tj. 87 457,22 zł| 2021-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |