Przebudowa drogi powiatowej nr 1091B Przerośl – Prawy Las – granica województwa – Dziadówek w km 0+100 – 2+695 Etap II budowa przepustu

Zarząd Dróg Powiatowych w Suwałkach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00133942
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00133942/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-02 13:36
Lokalizacja
Suwałki, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-46464c1b-d013-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8441876033
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF ŚWITAJNiedrzwica, PL · lot 0
179 632,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00133942 z dnia 2021-08-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1091B
Przerośl – Prawy Las – granica województwa – Dziadówek w km 0+100 – 2+695
Etap II budowa przepustu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Suwałkach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790727227

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 57

1.5.2.) Miejscowość: Suwałki

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-400

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.7.) Numer telefonu: 87 5657085

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp.suwalki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.suwalki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/zdpsuwalki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1091B
Przerośl – Prawy Las – granica województwa – Dziadówek w km 0+100 – 2+695
Etap II budowa przepustu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46464c1b-d013-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00133942

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003510/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa drogi powiatowej nr 1091B Przerośl – Prawy Las – granica województwa – Dziadówek na odcinku w km 0+100 - 2+695”, etap II – budowa przepustu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00087466/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.II.240.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 122520,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót w ramach zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1091B Przerośl – Prawy Las – granica województwa – Dziadówek w km 0+100 – 2+695, Etap II budowa przepustu w km rob. 2+553,50”. Zadanie należy wykonać zgodnie z posiadaną przez Zamawiającego dokumentacją. W zakres prac wchodzi w szczególności wykonanie:
a) Przepustu z rur stalowych spiralnie karbowanych o przekroju łukowo-kołowym (3,23 x 2,12 m) w km rob. 2+553,50 o długości 11,0 m wraz z umocnieniem dna i skarp na odcinku min. 3,0 m (geokrata wysokości 25 cm z wypełnieniem narzutem kamiennym 10-15 cm ułożonej na geowłókninie). Dodatkowo na początku i końcu geokraty wykonać palisadę drewnianą
Charakterystyka i zakres oraz ilości robót do wykonania są opisane w przedmiarze robót, dokumentacji projektowej oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych.
Dokumenty stanowiące o niniejszym zamówieniu należy traktować jako wzajemnie wyjaśniające się i równoważne. Wymagania określone w choćby jednym z dokumentów są obowiązujące dla Wykonawcy tak jakby zawarte były w całej dokumentacji. Jeżeli zostaną znalezione dwuznaczności lub rozbieżności między tymi dokumentami, to Zamawiający po uzyskaniu opinii osoby nadzorującej udzieli w tym zakresie niezbędnych wyjaśnień lub wyda Wykonawcy niezbędne polecenia. Wykonawca nie może wykorzystywać tych dwuznaczności i rozbieżności na niekorzyść Zamawiającego.
W przypadku, gdy w dokumentacji przetargowej, przedmiarach lub SST zostały wskazane nazwy, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszczalne jest zastosowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od określonych w dokumentacji oraz uzyskania zgody autora dokumentacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 179632,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 288835,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 179632,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOP KOP Krzysztof Świtaj

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 847-152-43-10

7.3.3) Ulica: Graniczna 3

7.3.4) Miejscowość: Niedrzwica

7.3.5) Kod pocztowy: 19-500

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 179632,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-11-15
2021-08-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane