MODERNIZACJA OŚWIETLENIA ULICZNEGO W SOPOCIE Z ZASTOSOWANIEM NAJNOWSZYCH TECHNOLOGII – ETAP IIII-"zaprojektuj i wykonaj"

GMINA MIASTA SOPOTU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00159641
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00159641/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-25 12:23
Lokalizacja
Sopot, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2fb7277e-def8-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5851411941
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznychRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ MASZOTAGdynia, PL · lot 0
3 563 310 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00159641 z dnia 2021-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA OŚWIETLENIA ULICZNEGO W SOPOCIE Z ZASTOSOWANIEM
NAJNOWSZYCH TECHNOLOGII – ETAP IIII-"zaprojektuj i wykonaj"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA SOPOTU

1.3.) Oddział zamawiającego: w imieniu której działa Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675563

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Niepodległości 930

1.5.2.) Miejscowość: Sopot

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-704

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdiz.sopot.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.zdiz.sopot.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.zdiz.sopot.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

MODERNIZACJA OŚWIETLENIA ULICZNEGO W SOPOCIE Z ZASTOSOWANIEM
NAJNOWSZYCH TECHNOLOGII – ETAP IIII-"zaprojektuj i wykonaj"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2fb7277e-def8-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159641

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004800/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 MODERNIZACJA OŚWIETLENIA ULICZNEGO - Etap III zaprojektuj i wybuduj

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Modernizacja oświetlenia ulicznego w Sopocie z zastosowaniem najnowszych technologii” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020, Umowa o dofinansowanie nr RPPM.10.04.00-22-0001/16-00 z dnia 01.03.2017 r.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00106702/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 18/NZ/2021/EB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4372409,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie w trybie "zaprojektuj i wykonaj". Pełna nazwa zamówienia, jaką Zamawiający
będzie się posługiwał w postępowaniu: Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej, a
następnie na jej podstawie wykonanie robót budowlanych w celu realizacji zadania pn.
MODERNIZACJA OŚWIETLENIA ULICZNEGO W SOPOCIE Z ZASTOSOWANIEM
NAJNOWSZYCH TECHNOLOGII – ETAP IIII.
1. Przedmiotem zamówienia jest kolejny, trzeci etap modernizacji oświetlenia ulicznego w
Sopocie z zastosowaniem najnowszych technologii (kontynuacja); obejmuje dwa etapy:
– wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na
budowę;
– wykonanie na podstawie opracowanej ww dokumentacji, robót budowlanych objętych
niniejszym zamówieniem publicznym.
2. Prace projektowe oraz wykonanie robót budowlanych mają obejmować następujące etapy:
1) wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej, w tym:
 wykonanie projektu architektoniczno- budowlanego, projektu zagospodarowania terenu,
projektu technicznego wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę,
 wykonanie dokumentacji projektowej instalacji i urządzeń towarzyszących – obcych,
 Informację i Plan BiOZ,
 wykonanie projektu wykonawczego wraz ze wszystkimi opracowaniami towarzyszącymi,
 projekt organizacji ruchu na czas budowy,
 Szczegółowe Specyfikacje Techniczne,
 Przedmiary robót,
 kosztorys inwestorski z podziałem na ulice i zbiorcze zestawienie kosztów,
 projekt docelowej organizacji ruchu,
 dokumentację powykonawczą (w tym mapa powykonawcza),
 instrukcję eksploatacji i utrzymania,
 wizualizacja zaprojektowanego zadania,
oraz sprawowanie wielobranżowego nadzoru autorskiego
2) wykonanie robót budowlanych, w tym:
- demontaż istniejącego oświetlenia wraz z transportem wskazanych
materiałów do właściciela lub ich utylizacja,
- usunięcie kolizji wskazanych przez Energa Oświetlenie Sp. z o.o.
- budowa linii kablowej oświetleniowej,
- budowa linii napowietrznej oświetleniowej,
- budowa szafek oświetleniowych,
- budowa słupów oświetleniowych wraz z oprawami,
- wykonanie pomiarów ochronnych i fotometrycznych, montaż
układów redukujących moc bierną i wykonanie pomiarów poboru
mocy biernej,
- odtworzenie nawierzchni chodników, ciągów pieszych, ścieżek
rowerowych, parkingów, pasów zieleni, po montażu oświetlenia ulicznego,
- wykonanie i montaż w miejscach wskazanych przez Zamawiającego 5 tablic informacyjnych w
trakcie realizacji budowy „Budujemy dla Was…”.
- montaż uchwytów do flag na słupach oświetleniowych.
Ogłoszenie nr 2021/BZP 00106005/01 z dnia 2021-07-06
2021-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane
Łączna ilość punktów świetlnych – 193.
Zamawiający informuje, że ;
1. Termin rozpoczęcia realizacji przedmiotu zamówienia ustala się na dzień zawarcia umowy.
Termin realizacji całości przedmiotu zamówienia: zgodnie z kryterium termin wykonania, nie
dłużej niż do dnia 01.08.2022 r z tym, że czas na wykonanie dokumentacji projektowej wraz z
uzyskaniem ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę nie może być dłuższy niż 31.12.2021 r.
2. Wykonawca będzie sprawował nadzór autorski w trakcie realizacji inwestycji, od dnia
rozpoczęcia robót budowlanych, nie dłużej jednak niż do zakończenia i protokolarnego odbioru
końcowego robót budowlanych bez zastrzeżeń.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3563310,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4196225,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3563310,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PUH EL PROFESSIONAL Mariusz Maszota

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: AMEL Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 191675451

7.3.3) Ulica: Modrzewiowa 4a lok 26 O/Kębłowo ul. Zielona 2 84-242 Luzino

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.5) Kod pocztowy: 81-074

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3563310,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-07-12
2021-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane