Przebudowa drogi pieszej i rowerowej wzdłuż ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila między Aleją Wyzwolenia a promenadą Czesława Niemena
MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00134225
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00134225/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-02 15:09
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e8168c03-cdad-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5732331963
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00134225 z dnia 2021-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi pieszej i rowerowej wzdłuż ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila między Aleją Wyzwolenia a promenadą Czesława Niemena
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W CZĘSTOCHOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150309847
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Legionów 52
1.5.2.) Miejscowość: Częstochowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-202
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mzd.czest.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.czest.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/mzd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi pieszej i rowerowej wzdłuż ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila między Aleją Wyzwolenia a promenadą Czesława Niemena2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8168c03-cdad-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00134225
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000738/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa drogi pieszej i rowerowej wzdłuż ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila między Aleją Wyzwolenia, a promenadą
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00082845/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.182.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 534962,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zadania obejmuje między innymi:
1.) Wykonanie ciągu rowerowego o nawierzchni bitumicznej
2.) Wykonanie ciągu pieszego o nawierzchni z płytek betonowych 50*50*7 cm
3.) Wykonanie wymiany nawierzchni z kostki brukowej w obrębie przejść przez drogę
Na wykonanie tego zakresu robót składają się :
I roboty rozbiórkowe
- Roboty rozbiórkowe krawężników ulicznych, obrzeży betonowych nawierzchni, zjazdów chodników i jezdni z transportem
urobku na odl. 10 km
- Frezowanie nawierzchni bitumicznej śr. na gł. 6 cm z odwozem na odl.10 km
II Wykonanie ciągu pieszego z płytek 50*50*7cm na podsypce cementowo- piaskowej i nawierzchni bitumicznej na
ciągu rowerowym
- Wykonanie koryta pod chodnik i ciąg rowerowy na odcinku pomiędzy jezdniami Al. Wyzwolenia na dł. L=171,80 mb. gł. 20
cm z transportem urobku na odl. 10 km
- Profilowanie i zagęszczenie istniejącej podbudowy
- Wykonanie dolnej podbudowy. Odcinek pomiędzy jezdniami Al. Wyzwolenia L=171,8 m Podbudowa z kruszywa C90/3
(31,5/63 mm wg normy PN-S-06102) E2=> 120 MPa, E2/E1,<= 2,2 z zagęszczeniem mechanicznym -grubość po zagęszczeniu10
cm
- Podbudowa górna z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C90/3 (4/31,5 mm), E2=> 140 MPa, E2/E1,<= 2,2 wg normy
PN-S-06102 grubość po zagęszczeniu 5 cm
- Chodnik szer. 1,5 z płytek betonowych 50*50*7 cm na podsypce cem- piask.
- Ciąg rowerowy szer. 2,0 m Nawierzchnia warstwa ścieralna beton asfaltowy AC-8 S gr.4 cm wg wym. techn. WT-2 z 2014r.
o uziarnieniu 0/8mm, na bazie asfaltu 50/70 (KR-2)
III Wykonanie ciągu rowerowego i pieszego z wykorzystaniem istniejącej podbudowy
- Doziarnienie istniejącej podbudowy niezwiązanej z kruszywem C90/3 (4/31,5 mm), E2=> 140 MPa, E2/E1,<= 2,2 wg normy
PN-S-06102 śr. grubość po zagęszczeniu 7cm
- Skropienie na (ciągu rowerowym) emulsją szybko rozpadową w ilości 0,8kg/m2
- Ciąg rowerowy szer. 2,0 m. Nawierzchnia warstwa ścieralna beton asfaltowy AC-8 S gr.4 cm wg wym. techn. WT-2 z 2014r.
o uziarnieniu 0/8mm, na bazie asfaltu 50/70 (KR-2)
- Chodnik szer. 1,5 z płytek betonowych 50*50*7 cm na podsypce cem- piask.
- Regulację wysokościową urządzeń PWiK na pierścieniach dystansowych
- Ułożenie krawężników 15*30cm i 15*22cm na ławie betonowej C-12/15
- Ułożenie obrzeży betonowych 8*30cm na ławie betonowej C-112/15
- Wykonanie chodników na dojściach do skrzyżowań o nawierzchni z kostki brukowej gr. 8cm (kostka integracyjna kolorżółty
)na podsypce cem- piask. o Rm = 2,5 MPa
- Wykonanie zjazdów do posesji o nawierzchni z kostki brukowej Kl. B-50 na podsypce cem- piask. i na podbudowie z
kruszywa stabilizowanego mechanicznie
- Remont cząstkowy nawierzchni chodników i zjazdów po wymianie krawężnika
- Przełożenie obrzeży betonowych
- Przełożenie nawierzchni z kostki brukowej
- Oznakowanie poziome i pionowe
- Inwentaryzacja powykonawcza
Zamawiający wymaga udzielenia minimum 60 miesięcznej, a maksymalnie 84 miesięcznej gwarancji i rękojmi na przedmiot zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 625000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 853212,35 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 625000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROMTRANS Roman Zając
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5741122762
7.3.3) Ulica: ul. Topolowa 20
7.3.4) Miejscowość: Ostrowy nad Okszą
7.3.5) Kod pocztowy: 42-122
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 625000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-28| 2021-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |