Zakup infrastruktury ICT w ramach projektu pn.: „Cyberbezpieczna Gmina Dębnica Kaszubska”

Gmina Dębnica Kaszubska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00200262
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00200262/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-22 13:37
Lokalizacja
Dębnica Kaszubska, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8d4f0c34-d7c0-45fc-9f0b-a6855f152127
Identyfikator
8392192397
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SerweryUrządzenia komputerowePakiety oprogramowania i systemy informatyczneUsługi instalowania komputerów i urządzeń biurowychUsługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

Wykonawcy

1 przyznane

MAINSOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMalbork, PL · lot 0
609 867,28 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00200262 z dnia 2025-04-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup infrastruktury ICT w ramach projektu pn.: „Cyberbezpieczna Gmina Dębnica Kaszubska”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dębnica Kaszubska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979803

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ks. Antoniego Kani

1.5.2.) Miejscowość: Dębnica Kaszubska

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-248

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@debnicakaszubska.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debnicakaszubska.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8d4f0c34-d7c0-45fc-9f0b-a6855f152127

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup infrastruktury ICT w ramach projektu pn.: „Cyberbezpieczna Gmina Dębnica Kaszubska”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d4f0c34-d7c0-45fc-9f0b-a6855f152127

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00200262

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029876/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup infrastruktury ICT - zakup sprzętu z niezbędnym oprogramowaniem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

4.13. Zamówienie realizowane w ramach projektu pn.: „Cyberbezpieczna Gmina Dębnica Kaszubska” realizowanego w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2024 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RPI.271.4.2025.JD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 480264,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa infrastruktury ICT w ramach projektu pn.: „Cyberbezpieczna Gmina Dębnica Kaszubska”
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
2.1. dostawę sprzętu informatycznego dla Urzędu Gminy, w tym:
1) Serwer fizyczny,
2) Serwerowy system operacyjny,
3) Licencje dostępowe,
4) Dysk do macierzy zarządzanej przez serwer,
5) Serwer kopii bezpieczeństwa,
6) Serwer NAS,
7) UTM,
8) Zarządzalny przełącznik 48 portowy z funkcjonalnością PoE,
9) Zarządzalny przełącznik 48 portowy,
10) Zarządzalny bezprzewodowy punkt dostępowy do Internetu,
11) Agregacja logów,
12) Rozbudowa redudantnego serwera NAS,
13) UPS,
14) Centralny UPS
2.2. dostawę sprzętu informatycznego dla Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębnicy Kaszubskiej,
1) Serwer fizyczny,
2) Licencje dostępowe.
2.3. dostawę sprzętu informatycznego dla Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dębnicy Kaszubskiej, Zespołu Szkół w Gogolewie i Zespołu Szkół w Motarzynie,
1) UTM I,
2) UTM II,
3) Serwer fizyczny z serwerowym systemem operacyjnym,
4) Serwer fizyczny ze wsparciem i aktualizacjami producenta,
5) Router,
6) Zarządzalny przełącznik 52 portowy,
7) Zarządzalny przełącznik 24 portowy,
8) Zarządzalny przełącznik 8 portowy,
9) Serwer NAS,
10) Zakup kontrolera sprzętowego,
11) Punkt dostępowy,
12) UPS,
13) Licencje dostępowe EDU komputer serwer.
2.4. dostawę serwera na potrzeby redundancji danych szkół w lokalizacji UG,
2.5. wdrożenie systemów IT w ramach usług wspomagających realizację projektu - usługa kompleksowa dla UG.
Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ, w tym załączniki: 5.1. (5.1.1. - 5.1.14); 5.2. (5.2.1. - 5.2.2); 5.3. (5.3.1. – 5.3.13); 5.4.; 5.5.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48820000-2 - Serwery

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

51600000-8 - Usługi instalowania komputerów i urządzeń biurowych

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 609867,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 609867,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 609867,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAINSOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368852525

7.3.3) Ulica: Stare Miasto 27 lokal 6

7.3.4) Miejscowość: Malbork

7.3.5) Kod pocztowy: 82-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 609867,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-04-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy