Przebudowa Domu Pomocy Społecznej w Pabianicach ul. Łaska 86 w kierunku poprawy funkcjonalności obiektu ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych strefa wejściowa i III piętro
Powiat Pabianicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00135745
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00135745/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-03 16:35
- Lokalizacja
- Pabianice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45d777fe-d8ae-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7311749778
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00135745 z dnia 2021-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa Domu Pomocy Społecznej w Pabianicach ul. Łaska 86 w kierunku poprawy funkcjonalności obiektu ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych strefa wejściowa i III piętro
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pabianicki
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Pabianicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057655
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Pabianice
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 42 225 40 00
1.5.8.) Numer faksu: +48 42 215 91 66
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat.pabianice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.pabianice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_pabianice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa Domu Pomocy Społecznej w Pabianicach ul. Łaska 86 w kierunku poprawy funkcjonalności obiektu ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych strefa wejściowa i III piętro2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45d777fe-d8ae-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00135745
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000099/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa Domu Pomocy Społecznej w Pabianicach ul. Łaska 86 w kierunku poprawy funkcjonalności obiektu ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych strefa wejściowa na parterze i III piętro
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00099205/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IF.272.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 485788,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa Domu Pomocy Społecznej w Pabianicach ul. Łaska 86 w kierunku poprawy funkcjonalności obiektu ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych w zakresie strefy wejściowej na parterze budynku oraz III piętro. Realizacja zadania stanowi kontynuację prac podjętych w latach poprzednich, dla których prowadzony jest dziennik budowy zgodnie z ustaleniami Prawa budowlanego. Kierownik budowy oraz kierownicy robót nadzorując realizację przedmiotu niniejszego zadania zobowiązani będą do kontynuacji prowadzenia dziennika budowy.
Dokumentacja projektowa dla zadania opracowana w kwietniu 2014 roku stanowi komplet wielobranżowych rozwiązań technicznych ujętych w zbiorczych zeszytach dla całego budynku. W związku z tym w wersji elektronicznej dokumentacji projektowej wydzielono zakres obejmujący przedmiot niniejszego zamówienia, to jest przebudowę strefy wejściowej na parterze oraz przebudowę III piętra budynku.
Ponadto z zakresu zamówienia wyłącza się ujęte w dokumentacji projektowej
i w przedmiarze robót wyposażenie opisane w pozycjach przedmiaru:
128: Lustro łazienkowe z regulowanym pochyleniem dla niepełnosprawnych;
154: Szafki kuchenne stojące na lodówkę i zlewozmywak;
159: Zasłonka prysznicowa na pręcie ze stali nierdzewnej.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45232460-4 - Roboty sanitarne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione z uwagi na wystąpienie następującej przyczyny:• nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu oraz żadnej oferty.
Zamawiający unieważnia postępowanie zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia
ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. W toku przeprowadzonego postępowania związanego z badaniem złożonych ofert Komisja Przetargowa stwierdziła, że w postępowaniu pn. „Przebudowa Domu Pomocy Społecznej w Pabianicach ul. Łaska 86 w kierunku poprawy funkcjonalności obiektu ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych strefa wejściowa i III piętro” w terminie do dnia 19.07.2021 r. do godz. 1000 nie wpłynęła żadna oferta.
Powyższy stan faktyczny wypełnia przesłanki określone w art. 255 pkt 1
ustawy – Prawo zamówień publicznych, dlatego zamawiający postanowił, jak na wstępie.
| 2021-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |