POSTERUNEK POLICJI w ŚNIADOWIE – KONTYNUACJA BUDOWY NOWEJ SIEDZIBY

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00200334
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00200334/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-22 13:55
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2fa8e170-a1c8-41d0-aec5-aa63c372f41a
Identyfikator
5420207868
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznegoRoboty budowlane w zakresie posterunków policjiRoboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty w zakresie różnych nawierzchniMontaż konstrukcji metalowychRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00200334 z dnia 2025-04-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
POSTERUNEK POLICJI w ŚNIADOWIE – KONTYNUACJA
BUDOWY NOWEJ SIEDZIBY

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050252820

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 65

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-003

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.kwp@bk.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podlaska.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

POSTERUNEK POLICJI w ŚNIADOWIE – KONTYNUACJA
BUDOWY NOWEJ SIEDZIBY

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2fa8e170-a1c8-41d0-aec5-aa63c372f41a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00200334

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00131418/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Posterunek Policji w Śniadowie – kontynuacja budowy nowej siedziby

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00155907

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 9/C/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku administracyjnego – Posterunku Policji w Śniadowie wraz z instalacją elektryczną oświetleniową i zasilającą, przyłączem wodociągowym i kanalizacją sanitarną oraz budowy wolnostojącej wieży antenowej o wysokości 35m, utwardzenia terenu wraz z siedmioma miejscami postojowymi i elementami małej architektury, zielenią i ogrodzeniem, oraz budową zjazdu. Inwestycja zlokalizowana jest w Śniadowie, na działkach o nr geod. 475/95 i 475/99, w powiecie łomżyńskim. Przedmiot umowy obejmuje również wyposażenie budynku w stałą zabudowę pomieszczenia socjalnego, oraz wyposażenie budynku w urządzenia teleinformatyczne: sprzęt łączności radiowej, sprzęt sieciowy, wyposażenie serwerowni, urządzenia typu komputery, laptopy, telefony, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne.

Przedmiot zamówienia jest kontynuacją rozpoczętej budowy w roku 2024.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 4 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45216110-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45216111-5 - Roboty budowlane w zakresie posterunków policji

45000000-7 - Roboty budowlane

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp z uwagi na fakt, że oferta z najniższą ceną tj. 2.491.521,32 zł przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 2.461.587,95 zł.
2025-04-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane