Asfaltowanie nawierzchni dróg gminnych na terenie gminy Horodło w 2021 roku
Gmina Horodło
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00134776
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00134776/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-03 10:28
- Lokalizacja
- Horodło, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-14f04315-d326-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9191754096
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00134776 z dnia 2021-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Asfaltowanie nawierzchni dróg gminnych na terenie gminy Horodło w 2021 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Horodło
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368799
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jurydyka 1
1.5.2.) Miejscowość: Horodło
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-523
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846515447
1.5.8.) Numer faksu: 846515443
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@horodlo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.horodlo.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Asfaltowanie nawierzchni dróg gminnych na terenie gminy Horodło w 2021 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-14f04315-d326-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00134776
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001208/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Asfaltowanie nawierzchni dróg gminnych na terenie gm. Horodło w 2021 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00108191/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGO.7021.1.18.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 211334,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: Asfaltowanie nawierzchni dróg gminnych na terenie gm. Horodło w 2021 roku:
1) Asfaltowanie nawierzchni na drodze gminnej Nr 111203L w miejscowościach Bereżnica.
Asfaltowanie nawierzchni drogi w miejscowości Bereżnica polegać będzie na wykonaniu wyrównania i wzmocnienia podbudowy mieszanką kruszywa 0/31,5 mm, grubości 5 cm po zagęszczeniu w ilości 6,08 m3, wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 5,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 147 m2;
2) Asfaltowanie nawierzchni na drodze gminnej Nr 111209L w miejscowości Horodło (ul. Jurydyka) w stronę Janek .
Asfaltowanie nawierzchni drogi w miejscowości Horodło polegać będzie na wyrównaniu podbudowy mieszanką kruszywa 0/31,5 mm, grubości 10 cm po zagęszczeniu w ilości 29,60 m3, wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 5,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 277,50 m2;
3) Asfaltowanie drogi gminnej Nr 114598L w miejscowości Hrebenne.
Asfaltowanie nawierzchni drogi w miejscowości Hrebenne polegać będzie na wykonaniu podbudowy mieszanką kruszywa 0/31,5 mm grubości 10 cm, po zagęszczeniu w ilości 19,20 m3, wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 5,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 180 m2;
4) Asfaltowanie drogi gminnej Nr 111232L i podbudowa kamieniem drogi łączącej Janki z Horodłem w miejscowości Janki;
Asfaltowanie drogi w miejscowości Janki polegać będzie na wykonaniu warstwy nawierzchni bitumicznej na podbudowie z mieszanki (przepust) grubość 5,0 cm po zagęszczeniu grubości 5 cm po zagęszczeniu w ilości 30 m2, wykonanie warstwy ścieralnej z masy mineralno – asfaltowej grubości 4,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 241,50 m2;
5) Asfaltowanie nawierzchni drogi gminnej Nr 114628L w miejscowości Kol. Kobło.
Asfaltowanie nawierzchni drogi w miejscowości Kol. Kobło polegać będzie na wykonaniu podbudowy mieszanką kruszywa 0/31,5 mm grubości 5 cm, po zagęszczeniu w ilości 8,64 m3, wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 5,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 162 m2;
6) Asfaltowanie drogi gminnej Nr 114661L w miejscowości Kopyłów.
Asfaltowanie nawierzchni drogi w miejscowości Kopyłów polegać będzie na wykonaniu pod wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 5,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 363 m2;
7) Asfaltowanie nawierzchni na drodze gminnej Nr 114681L w miejscowości Łuszków.
Asfaltowanie nawierzchni drogi w miejscowości Łuszków polegać będzie na wykonaniu odsłonięcia krawędzi podbudowy w ilości 76 m2, wzmocnienie podbudowy mieszanką kruszywa 0/31,5 mm grubości 10 cm po zawałowaniu w ilości 24,32 m3, wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 5,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 210 m2;
8) Asfaltowanie nawierzchni drogi gminnej Nr 111204L w miejscowości Poraj (Podlesie)
Asfaltowanie nawierzchni drogi w miejscowości Poraj (Podlesie) polegać będzie na wykonaniu podbudowy mieszanką kruszywa 0/31,5 mm grubości 5 cm po zawałowaniu w ilości 44 m3, wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 5,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 825 m2;
9) Asfaltowanie nawierzchni drogi gminnej Nr 111219L w miejscowości Poraj (Wykidanka)
Asfaltowanie nawierzchni drogi w miejscowości Poraj (Wykidanka) polegać będzie na wykonaniu wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 5,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 1136 m2;
10) Asfaltowanie drogi gminnej nr 111214L w miejscowości Rogalin (ul. Gen. Grota-Roweckiego)
Asfaltowanie nawierzchni drogi w miejscowości Rogalin (ul. Gen. Grota-Roweckego) polegać będzie na wykonaniu podbudowy mieszanką kruszywa 0/31,5 mm grubości 10 cm, po zagęszczeniu w ilości 24,32 m3, wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 5,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 228 m2;
11) Asfaltowanie części działki nr 135/6 (droga dojazdowa) w miejscowości Strzyżów.
Asfaltowanie części działki nr 135/6 (droga dojazdowa) w miejscowości Strzyżów polegać będzie na wzmocnieniu istniejącej podbudowy mieszanką kruszywa 0/31,5mmgrubość 10 cm w ilości 12,8 m3, wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 5,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 150 m2, wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 4,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 30 m2;
12) Asfaltowanie nawierzchni na drodze gminnej nr 114775L w miejscowości Strzyżów (ul. Morskie Oko)
Asfaltowanie nawierzchni drogi w miejscowości Strzyżów (ul. Morskie Oko) polegać będzie na wykonaniu odsłonięcia krawędzi podbudowy w ilości 68 m2, skropienie podbudowy emulsją mineralno-asfaltową w ilości 204 m2, wyrównanie istniejącej podbudowy masą mineralno-asfaltową w ilości 50 kg/m2 10,20 Mg, regulacja pionowa studzienki kanalizacyjnej szt. 1, wykonanie warstwy ścieralnej z masy mineralno – asfaltowej grubości 4,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 204 m2;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają przedmiary robót - zał. nr 4 swz i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - zał. nr 5 swz.
Roboty powinny być wykonane zgodnie z przepisami prawa i sztuką budowlaną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 268090,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 268090,26 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 268090,26 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorostwo Robót Drogowo-Mostowych sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 950362176
7.3.3) Ulica: Grabowiecka
7.3.4) Miejscowość: Hrubieszów
7.3.5) Kod pocztowy: 22-500
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 268090,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2021-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |