Dostawa różnych artykułów biurowych oraz taśm do drukarek do identyfikacji pacjentów dla 105. Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach

105. Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00134887
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-08-03 11:07
Lokalizacja
Żary, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9281739120
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Papeteria i inne wyrobyWyroby biuroweDrobny sprzęt biurowyRóżny sprzęt i artykuły biuroweAkcesoria do identyfikacji osób

Wykonawcy

6 przyznanych

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWO - PRODUKCYJNE 'ZEMAR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMiędzyrzecz, PL
138 840,22 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWO - PRODUKCYJNE 'ZEMAR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMiędzyrzecz, PL
138 840,22 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWO - PRODUKCYJNE 'ZEMAR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMiędzyrzecz, PL
138 840,22 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWO - PRODUKCYJNE 'ZEMAR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMiędzyrzecz, PL
138 840,22 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWO - PRODUKCYJNE 'ZEMAR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMiędzyrzecz, PL
138 840,22 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWO - PRODUKCYJNE 'ZEMAR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMiędzyrzecz, PL
138 840,22 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.