„Roboty remontowe w budynkach Politechniki Opolskiej przy ul. Mikołajczyka 4-6, 8-10, ul. Małopolskiej 22 oraz ul. Waryńskiego 9 w Opolu”.
POLITECHNIKA OPOLSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00134958
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00134958/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-03 11:31
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ed71bbb-e62e-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7540008109
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00134958 z dnia 2021-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Roboty remontowe w budynkach Politechniki Opolskiej przy ul. Mikołajczyka 4-6, 8-10, ul. Małopolskiej 22 oraz ul. Waryńskiego 9 w Opolu”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA OPOLSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001732
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Prószkowska 76
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-758
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.zyzik@po.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://po.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.po.opole.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Roboty remontowe w budynkach Politechniki Opolskiej przy ul. Mikołajczyka 4-6, 8-10, ul. Małopolskiej 22 oraz ul. Waryńskiego 9 w Opolu”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ed71bbb-e62e-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00134958
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001964/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Roboty remontowe w budynkach Politechniki Opolskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00118312/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/B/20/2021-A
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 236757,45 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Prace remontowe w obiektach Osiedla Akademickiego Politechniki Opolskiej - malowanie pomieszczeń w DS. Zygzak przy ul. Mikołajczyka 8 - 10 w Opolu. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany został w załączniku nr 9a do SWZ dla części nr I.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 147153,80 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr II:a) zamówienie gwarantowane: roboty remontowe w budynkach Osiedla Akademickiego Roboty remontowe w budynkach Osiedla Akademickiego przy ul. Mikołajczyka 4-6, 8-10 oraz Małopolskiej 22;
b) zamówienie opcjonalne: remont pomieszczenia 102 w Hotelu Asystenta przy ul. Waryńskiego 9 w Opolu.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany został w załączniku nr 9 b do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 89603,65 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Unieważnienie postępowania nastąpiło na podstawie art. 255. pkt. 1 PZP, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie gdy nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. Zamawiający unieważnił postępowanie ponieważ do daty otwarcia ofert tj. do 02.08.2021 r. godz. 10.00 nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Unieważnienie postępowania nastąpiło na podstawie art. 255. pkt. 1 PZP, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie gdy nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. Zamawiający unieważnił postępowanie ponieważ do daty otwarcia ofert tj. do 02.08.2021 r. godz. 10.00 nie złożono żadnej oferty.
| 2021-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |