Przebudowa ronda Dzianisz - architektoniczno-krajobrazowe zagospodarowanie dawnej pętli autobusowej w Dzianiszu na teren rekreacyjny z obiektami małej architektury ....
GMINA KOŚCIELISKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00134731
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00134731/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-03 10:14
- Lokalizacja
- Kościelisko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-29605cdd-d344-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7361699456
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00134731 z dnia 2021-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ronda Dzianisz - architektoniczno-krajobrazowe zagospodarowanie dawnej pętli autobusowej w Dzianiszu na teren rekreacyjny z obiektami małej architektury ....
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOŚCIELISKO
1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Inwestycji, Zamówień Publicznych, Utrzymania Dróg i Gospodarki Komunalnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892305
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Strzelców Podhalańskich 44
1.5.2.) Miejscowość: Kościelisko
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-511
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminakoscielisko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakoscielisko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ronda Dzianisz - architektoniczno-krajobrazowe zagospodarowanie dawnej pętli autobusowej w Dzianiszu na teren rekreacyjny z obiektami małej architektury ....2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29605cdd-d344-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00134731
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003236/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie robót budowlanych w ramach projektu Krajobraz - wspólna wartość pogranicza polsko- słowackiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajobraz - wspólna wartość pogranicza polsko-słowackiego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00090570/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu przebudowy ronda w Dzianiszu polegające na architektoniczno-krajobrazowym zagospodarowaniu dawnej pętli autobusowej na teren rekreacyjny z obiektami małej architektury służącymi rekreacji codziennej i utrzymaniu porządku oraz związanymi z obsługą ruchu pasażerskiego, rowerowego i pieszego oraz zielenią.
Korzystając z prawa opcji Zamawiający określa maksymalną wielkość przedmiotu zamówienia, która składać się będzie z:
1. Gwarantowanej części zamówienia, w zakres której wchodzi:
- Kompleksowa obsługa geodezyjna, łącznie z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej.
- Przebudowa ronda obejmująca:
Roboty rozbiórkowe
Roboty ziemne – korytowanie, profilowanie i zagęszczenie podłoża,
Wymiana elementów kanalizacji burzowej,
Wykonanie podbudowy z kruszywa,
Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej,
Wykonanie plantowania, humusowania powierzchni oraz nawierzchni trawiastej z częściowym ułożeniem chodnika o nawierzchni kamienno-trawiastej.
Wykonanie i montaż wiaty przystankowej wraz z wyposażeniem w postaci elementów plastycznych (dwustronna tablica informacyjna, tablica z modelem przestrzennym Tatr Zachodnich z podpisami w języku Braille’a, tablica z logo Gminy Kościelisko i motywem dekoracyjnym – z przygotowaniem koncepcji zawartości wyposażenia i merytorycznym opracowaniem treści)
Wykonanie i montaż tablicy – puzzle obrotowe ze zdjęciami Tatr Zachodnich i Pogórza Gubałowskiego,
Przygotowanie do montażu i montaż urządzenia siłowni zewnętrznej – „motyl” wraz z instrukcją obsługi
Przygotowanie do montażu i montaż urządzenia siłowni zewnętrznej – „biegacz” wraz z instrukcja obsługi
Przygotowanie do montażu i montaż urządzenia siłowni zewnętrznej – „twister” wraz z instrukcją obsługi
Przygotowanie do montażu i montaż 2 szt. ławek z oparciem,
Przygotowanie do montażu i montaż 2 szt. koszy na śmieci,
Przygotowanie do montażu i montaż stojaka na rowery
Przygotowanie do montażu i montaż gry planszowej (stół oraz 4 siedziska) – „szachy” lub „chińczyk”
Nasadzenie zieleni z gatunków roślinności rodzimej.
- Dokonanie niezbędnych zgłoszeń i uzgodnień z zarządcami sieci,
- Wykonanie tymczasowej organizacja ruchu na czas prowadzenia robót,
- Niezbędne próby technologiczne,
- Sporządzenie kosztorysu powykonawczego robót.
2. Części zamówienia objęta prawem opcji, która swoim zakresem przewiduje wykonanie:
- Przygotowanie do montażu i montaż urządzenia siłowni zewnętrznej – „wyciskanie siedząc” wraz z instrukcją obsługi.
- Przygotowanie do montażu i montaż urządzenia siłowni zewnętrznej – „wioślarz” wraz z instrukcją obsługi.
- Przygotowanie do montażu i montaż urządzenia siłowni zewnętrznej – „wahadło” wraz z instrukcją obsługi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. 255 ust. 3 unieważnia postępowanie, ponieważ cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, która Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 224879,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 224879,77 PLN
| 2021-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |