Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania w Katedrze Morfologii i Embriologii Człowieka oraz w Zakładzie Biochemii lekarskiej przy ul. Chałubińskiego 8-10 we Wrocławiu.
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00134831
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00134831/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-03 10:43
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5bef288a-e85b-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8960005779
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00134831 z dnia 2021-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania
w Katedrze Morfologii i Embriologii Człowieka oraz w Zakładzie Biochemii lekarskiej przy ul. Chałubińskiego 8-10 we Wrocławiu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288981
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wybrzeże Ludwika Pasteura 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-367
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 71 784 15 63
1.5.8.) Numer faksu: 71 784 00 45
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jerzy.chadzynski@umed.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.umed.wroc.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umed-wroc.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji centralnego ogrzewaniaw Katedrze Morfologii i Embriologii Człowieka oraz w Zakładzie Biochemii lekarskiej przy ul. Chałubińskiego 8-10 we Wrocławiu.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5bef288a-e85b-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00134831
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017590/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Wymiana zaworów grzejnikowych ul. Chałubińskiego 6a, Chałubińskiego 8-10 (pozostała część)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00118630/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZ-260-TP-26/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 104000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
V. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania polegająca na wymianie :
- zaworów grzejnikowych na zawory termostatyczne z automatycznym ogranicznikiem przepływu (182 szt.),
- zaworów powrotnych odcinających (88 szt.)
oraz na montażu :
- głowic termostatycznych wyposażonych w zabezpieczenie przed kradzieżą ( 184 szt.) w Katedrze Morfologii i Embriologii Człowieka przy ul. Chałubińskiego 6A oraz w Zakładzie Biochemii lekarskiej przy ul. Chałubińskiego 8-10 we Wrocławiu, zgodnie z przedmiarem robót (załącznik nr 2 do SWZ) i wymaganiami Zamawiającego ( załącznik nr 3 do SWZ). Zamawiający ustala cenę przedmiotu zamówienia w formie ryczałtu, a przedmiar robót jest materiałem pomocniczym dla sporządzenia ceny ryczałtowej oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42131110-0 - Zawory do grzejników centralnego ogrzewania
42131130-6 - Regulatory temperatury
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |