Budowa oświetlenia drogowego w Ulesiu, Siedliskach i Pątnówku z podziałem na części.
Gmina Miłkowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00134962
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00134962/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-03 11:32
- Lokalizacja
- Miłkowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-61c9d2e7-ce64-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6911223506
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty instalacyjne elektryczne
Wykonawcy
3 przyznane
PBS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL · lot 0
28 724,68 PLNPBS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL · lot 1
84 132,81 PLNPBS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL · lot 2
47 780,99 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00134962 z dnia 2021-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia drogowego w Ulesiu, Siedliskach i Pątnówku z podziałem na części.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miłkowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647506
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 71
1.5.2.) Miejscowość: Miłkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-222
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76-8871-212
1.5.8.) Numer faksu: 76-8871-213
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ugmilkowice.net
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ug-milkowice.dolnyslask.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.milkowice.biuletyn.net/?bip=1&cid=185&bsc=N1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia drogowego w Ulesiu, Siedliskach i Pątnówku z podziałem na części.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61c9d2e7-ce64-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00134962
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00084103/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGP. 271.III.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa oświetlenia drogowego w Ulesiu, działki nr 452, 457, 437, 451/1, obręb Ulesie. Główny zakres robót obejmuje budowę oświetlenia drogi gminnej na długości 94,4 mb, w tym: budowę linii kablowej typu YAKXS 4x35mm2, budowę linii kablowej typu YAKXS 4x25mm2, posadowienie szafki oświetleniowej z układem pomiarowym, posadowienie słupów wyposażonych w oprawy oświetleniowe LED – 3 kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: dokumentacja projektowa (projekt zagospodarowania terenu, projekt architektoniczno – budowlany, projekt techniczny, przedmiar) i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiące załączniki do ogłoszenia o zamówieniu.4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 36320,62 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa oświetlenia drogowego w Siedliskach, działki nr 383, 508, obręb Siedliska. Główny zakres robót obejmuje budowę oświetlenia drogi gminnej na długości 534,1 mb, w tym: budowę linii kablowej typu YAKXS 4x35mm2, posadowienie słupów wyposażonych w oprawy oświetleniowe LED – 14 kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: dokumentacja projektowa (projekt zagospodarowania terenu, projekt architektoniczno – budowlany, projekt techniczny, przedmiar) i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiące załączniki do ogłoszenia o zamówieniu.4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 113031,62 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa oświetlenia drogowego w Pątnówku, działki nr 152/20, 288/2, 256 obręb Pątnówek - Bobrów. Główny zakres robót obejmuje budowę oświetlenia drogi powiatowej na długości 221,1 mb, w tym: budowę linii kablowej typu YAKXS 4x35mm2, posadowienie szafki oświetleniowej z układem pomiarowym, posadowienie słupów wyposażonych w oprawy oświetleniowe LED – 7 kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: dokumentacja projektowa (projekt zagospodarowania terenu, projekt architektoniczno – budowlany, projekt techniczny, przedmiar) i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiące załączniki do ogłoszenia o zamówieniu.4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 57989,66 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28724,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31882,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28724,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PBS POlska sp z o.o sp.k
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 384963749
7.3.3) Ulica: Tadeusza Kościuszki 1/3
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-037
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28724,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84132,81 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 133937,81 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84132,81 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PBS Polska sp zo.o sp.k
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 384963749
7.3.3) Ulica: Tadeusza Kościuszki 1/3
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-037
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84132,81 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 47780,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 65011,81 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 47780,99 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PBS Polska sp z o.o sp.k
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 384963749
7.3.3) Ulica: Tadeusza Kościuszki 1/3
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-037
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 47780,99 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2021-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |