Sukcesywna dostawa akcesoriów do witrektomii i operacji usunięcia zaćmy
105. Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00135270
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-03 13:18
- Lokalizacja
- Żary, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9281739120
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczneZestawy medyczneSoczewki śródoczneJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Wykonawcy
3 przyznane
POLYMED POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStare Babice, PL
501 444,96 PLNPOLYMED POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStare Babice, PL
501 444,96 PLNPOLYMED POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStare Babice, PL
501 444,96 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.