„Budowa linii kablowych nN 0.4 kV zasilających wiaty autobusowe”, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Wykonanie przyłączy energetycznych zasilających wiaty autobusowe”

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00135230
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00135230/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-03 13:06
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a8eea73-d4d1-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8731011086
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

Wykonawcy

2 przyznane

STEVAN RISTOVSKITarnów, PL · lot 0
100 000 PLN
STEVAN RISTOVSKITarnów, PL · lot 1
100 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00135230 z dnia 2021-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa linii kablowych nN 0.4 kV zasilających wiaty autobusowe”,
w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Wykonanie przyłączy energetycznych zasilających wiaty autobusowe”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122680121

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bernardyńska 24

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 14 6883100

1.5.8.) Numer faksu: 14 6883115

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: b.kurzyp@zdik.tarnow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdik.tarnow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa linii kablowych nN 0.4 kV zasilających wiaty autobusowe”,
w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Wykonanie przyłączy energetycznych zasilających wiaty autobusowe”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a8eea73-d4d1-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00135230

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004380/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Wykonanie przyłączy energetycznych zasilających wiaty autobusowe do około 14 wiat

1.1.9 Wykonanie przyłączy energetycznych zasilających wiaty autobusowe do około 13 wiat

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00095404/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDiK.DZ.271.8.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 204194,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Budowa linii kablowych nN 0.4 kV zasilających 17 wiat autobusowych”, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Wykonanie przyłączy energetycznych zasilających wiaty autobusowe”.
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie obiektów budowlanych stanowiących linie kablowe nN 0.4 kV zasilające wiaty autobusowe na przystankach:
1) nr 7 Tarnów, Bema 02 – Targowa (1 wiata),
2) nr 8 Tarnów, Bema 04 – Szkoła (1 wiata),
3) nr 10 Tarnów, Krakowska 03 – Pl. Popiełuszki (1 wiata),
4) nr 12 Tarnów, Krakowska 07 – Warsztatowa (1 wiata),
5) nr 43 Tarnów, Wojska Polskiego 02 – Osiedle (1 wiata),
6) nr 134 Tarnów, Narutowicza 04 – Łazienna (1 wiata),
7) nr 211 Tarnów, Szujskiego 07 – Chyszowska (1 wiata),
8) nr 274 Tarnów, Starodąbrowska 06 – Cmentarz (1 wiata),
9) nr 302 Tarnów, Jana Pawła II 02 – Os. Zielone (1 wiata),
10) nr 303 Tarnów, Jana Pawła II 06 – Os. Westerplatte (1 wiata),
11) nr 513 Tarnów, Krakowska 08 – Kąpielowa (1 wiata),
12) nr 535 Tarnów, Klikowska 02 – Pułaskiego (1 wiata),
13) nr 601 Tarnów, Klikowska 01 – Solidarności (1 wiata),
14) nr 633 Tarnów, Szujskiego 01 – Klikowska (1 wiata),
15) nr 634 Tarnów, Narutowicza 01 – Wodna (1 wiata),
16) nr 774 Tarnów, Starodąbrowska 03 – Słoneczna (1 wiata),
17) nr 802 Tarnów, Jana Pawła II 05 – Os. Zielone (1 wiata).
2. Zadanie polegać będzie między innymi na:
1) budowie linii kablowej nN od istniejącego słupa oświetleniowego do istniejącej wiaty autobusowej,
2) montażu rozdzielnicy przystankowej pod ławką oraz przeniesienie do niej istniejącego zasilacza i zabezpieczenia,
3) wykonaniu wykopów pod kabel wraz z niezbędnymi rozbiórkami nawierzchni,
4) umieszczeniu kabla w rurze osłonowej i zakończenie w rozdzielnicy przystankowej,
5) zabezpieczeniu kabli zasilających w złączach słupowych przy użyciu złączki IZK wyposażonej we wkładkę bezpiecznikową wielkości D01 i prądzie znamionowym 16A,
6) wykonaniu uziemienia rozdzielnicy,
7) wykonaniu przewiertu/przepychu sterowanego pod drogą,
8) wykonaniu pomiarów elektrycznych,
9) wykonaniu inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej (w wersji tradycyjnej – papierowej – 2 egz. oraz w wersji elektronicznej) z klauzulą przyjęcia do ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej,
10) odtworzeniu po zakończeniu robót nawierzchni, terenów zielonych (zieleńców, trawników) zniszczonych podczas prowadzenia robót budowlanych,
przy czym o tym jakie konkretnie roboty będą wykonane przy realizacji konkretnego obiektu (linii kablowej) decyduje dokumentacja projektowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.5.) Wartość części: 77901,65 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Budowa linii kablowych nN 0.4 kV zasilających 10 wiat autobusowych”, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Wykonanie przyłączy energetycznych zasilających wiaty autobusowe”.
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie obiektów budowlanych stanowiących linie kablowe nN 0.4 kV zasilające wiaty autobusowe na przystankach:
1) nr 14 Tarnów, Czerwona 01 – Krakowska (1 wiata),
2) nr 28 Tarnów, Mościce – Plac 01 (4 wiaty),
3) nr 83 Tarnów, Czerwona 03 – Daleka (1 wiata),
4) nr 100 Tarnów, Pętla Jasna II 01 (1 wiata),
5) nr 583 Tarnów, Czerwona 02 – Daleka (1 wiata),
6) nr 584 Tarnów, Czerwona 04 – Brzozowa (1 wiata),
7) nr 585 Tarnów, Czerwona 06 – Norwida (1 wiata),
2. Zadanie polegać będzie między innymi na:
1) lokalizacji istniejącego uzbrojenia w terenie,
2) rozbiórce nawierzchni,
3) zabudowie zestawu ZP,
4) wykonaniu wykopu pod kabel,
5) wykonaniu przewiertu sterowanego,
6) ułożeniu w wykopie rur ochronnych,
7) ułożeniu kabla w wykopie i w rurach,
8) zasypaniu kabla i podłączeniu w słupie oraz zestawie ZP,
9) montażu RSA,
10) wykonaniu pomiarów elektrycznych,
11) wykonaniu inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej (w wersji tradycyjnej – papierowej – 2 egz. oraz w wersji elektronicznej) z klauzulą przyjęcia do ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej,
12) odtworzeniu po zakończeniu robót nawierzchni, terenów zielonych (zieleńców, trawników) zniszczonych podczas prowadzenia robót budowlanych,
przy czym o tym jakie konkretnie roboty będą wykonane przy realizacji konkretnego obiektu (linii kablowej) decyduje dokumentacja projektowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.5.) Wartość części: 126292,40 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 100000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 133983,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 100000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AL-PEK Stevan Ristovski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122717440

7.3.3) Ulica: ul. Heleny Marusarz 28

7.3.4) Miejscowość: Tarnów

7.3.5) Kod pocztowy: 33-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 100000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 100000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 106053,83 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 100000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AL-PEK Stevan Ristovski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122717440

7.3.3) Ulica: ul. Heleny Marusarz 28

7.3.4) Miejscowość: Tarnów

7.3.5) Kod pocztowy: 33-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 100000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane