Dostawa i montaż wyposażenia stacji uzdatniania wody w Steniatynie oraz budowa oczyszczalni ścieków w Podlodowie

Gmina Łaszczów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00135306
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00135306/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2021-08-03 13:29
Lokalizacja
Łaszczów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ffdc9f61-c526-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
9211987410
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Aparatura do oczyszczania wodyRoboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnejRoboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00135306 z dnia 2021-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż wyposażenia stacji uzdatniania wody w Steniatynie oraz budowa oczyszczalni ścieków w Podlodowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łaszczów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368954

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chopina 14

1.5.2.) Miejscowość: Łaszczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-650

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: (84) 6611505

1.5.8.) Numer faksu: (84) 6611505

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@laszczow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umlaszczow.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umlaszczow.bip.lubelskie.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż wyposażenia stacji uzdatniania wody w Steniatynie oraz budowa oczyszczalni ścieków w Podlodowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ffdc9f61-c526-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00135306

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002182/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Przebudowa i wyposażenie stacji uzdatniania wody na ujęciu w Steniatynie wraz z budową przydomowej oczyszczalni ścieków przy świetlicy wiejskiej w Podlodowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich - Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00075348/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGN 271.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia stacji uzdatniania wody oraz budowa oczyszczalni ścieków do 7,5 m3 która jest realizowana w ramach projektu „ Przebudowa i wyposażenie stacji uzdatniania wody na ujęciu w Steniatynie wraz z budową przydomowej oczyszczalni ścieków przy świetlicy wiejskiej w Podlodowie ”
Wspólny Słownik Zamówień (CPV ): 42912330-4, 45252127-4, 45252126-7,
2. Zakres prac obejmuje między innymi:
1) dostawę i montaż wyposażenia stacji uzdatniania wody w tym:
- wymianę pompy głębinowej,,
- montaż odżelaziaczy i pompy płucznej
- montaż elementów łączących bloki technologiczne,
- roboty rozbiórkowe i remontowe w budynku stacji wodociągowej,
- badania instalacji , próby oraz rozruch technologiczny stacji uzdatniania wody,
2) wykonanie zewnętrznej instalacji kanalizacyjnej z oczyszczalnią ścieków w systemie rur drenażowych dla budynku w miejscowości Podlodów.
3) inne elementy ujęte w załączniku Nr 7 i 8 do SWZ i wzorze umowy stanowiącym załącznik Nr 5 do SWZ.
4) zapewnienie serwisu gwarancyjnego obejmującego swoim zakresem wszystkie zamontowane urządzenia (wszelkie materiały i urządzenia dostarcza bezpłatnie Wykonawca w ramach gwarancji).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają projekty budowlano-wykonawcze – załącznik nr 7 do SWZ, przedmiary robót – załącznik nr 8 do SWZ i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 9 do SWZ
4. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia ofert równoważnych w zakresie zaproponowanych materiałów i urządzeń wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia, dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz w przedmiarach robót. Zamawiający dopuszcza ujęcie w ofercie, a następnie zastosowanie innych materiałów i urządzeń niż podane w dokumentacji projektowej pod warunkiem zapewnienia parametrów nie gorszych niż określone w tej dokumentacji. W takiej sytuacji zamawiający wymaga złożenia stosownych dokumentów potwierdzających parametry tych materiałów lub urządzeń. W sytuacji, gdy wykonawca zamierza zastosować inne materiały i urządzenia niż podane w dokumentacji projektowej (materiały i urządzenia równoważne) winien dołączyć do oferty wykaz zawierający materiały i urządzenia zawarte w dokumentacji projektowej oraz podać ich równoważniki (nazwy materiałów i urządzeń zaproponowanych w ofercie). Do wykazu wówczas należy dołączyć stosowne dokumenty zawierające parametry techniczne zaproponowanych równoważnych materiałów i urządzeń.
5. Zamawiający wymaga, aby podczas montażu uwzględnić wymagania osób niepełnosprawnych i dostępność dla nich elementów sterujących (montaż przeprowadzić w sposób zapewniający możliwość wykonywania czynności obsługowych dla osób niepełnosprawnych w szczególności poruszających się na wózkach inwalidzkich).

4.5.3.) Główny kod CPV: 42912330-4 - Aparatura do oczyszczania wody

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej

45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak złożonych ofert.
2021-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy