Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego na działce nr. 21/2 w miejscowości Czajowice

Gmina Wielka Wieś

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00135585
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00135585/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-03 14:43
Lokalizacja
Szyce, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7e969abc-e87c-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5130066230
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00135585 z dnia 2021-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego na działce nr. 21/2 w miejscowości Czajowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wielka Wieś

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555476

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Wspólnoty 1

1.5.2.) Miejscowość: Szyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-085

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@wielka-wies.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wielka-wies.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego na działce nr. 21/2 w miejscowości Czajowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e969abc-e87c-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00135585

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003395/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego na działce nr. 21/2 w miejscowości Czajowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00119405/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania polegającego na wykonaniu prac budowlanych związanych z inwestycją pn.: "Budowa pomostu, altany, obiektów małej architektury, murków oporowych, utwardzeń terenu oraz przebudowa i rozbudowa istniejącej instalacji oświetleniowej w ramach zadania: Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego na działce nr. 21/2 w miejscowości Czajowice” – Etap II – obiekty małej architektury, murki oporowe wraz z utwardzeniem terenu z wyłączeniem budowy altany i pomostu.
2. Inwestycja zlokalizowana jest na działce nr 21/2 w miejscowości Czajowice, przy ul. Dworskiej, w Gminie Wielka Wieś.
3. Zamówienie przewidziane jest jako współfinansowane ze środków zewnętrznych/dotacji w ramach zadania związanego z Małopolską infrastrukturą rekreacyjno - sportową – MIRS. W związku z powyższym informujemy, że w razie wystąpienia opóźnień lub innych okoliczności zawinionych przez Wykonawcę, a skutkujących utratą dofinansowania przedmiotowego zadania przez Zamawiającego, Zamawiający zastrzega sobie możliwość wystąpienia w stosunku do Wykonawcy z roszczeniem o zapłatę utraconego dofinansowania.
4. Etap I – wykonanie instalacji oświetleniowej i monitoringu zostało zlecone i wykonane w 2020 roku. Ponieważ w budżecie na rok 2021 znajduje się zadanie pn.: „Zagospodarowanie terenu sportowo-rekreacyjnego w m. Czajowice” w Etapie II przewidziano realizację prac związanych z budową obiektów małej architektury, murków oporowych oraz utwardzenia terenu z wyłączeniem budowy altany i pomostu.
5. Należy zatem do wyceny przyjąć niżej wymieniony zakres robót:
a) utwardzenie terenu;
b) murki z ławkami;
c) elementy małej architektury;
d) elementy siłowni terenowej;
e) zieleń – wycinka wraz z nasadzeniami.
6. Do wyceny należy przyjąć warunki wskazane w planie nasadzeń, (plan zagospodarowania) który stanowi załącznik Nr 10 do SWZ .
7. Należy wycenić nasadzenie drzew o obwodzie pnia min. 14cm.
8. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w dokumentacji projektowej oraz w przedmiarze robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty
2021-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane