ADAPTACJA POMIESZCZEŃ W BUDYNKU PRZY ULICY A. MICKIEWICZA 42 W WAŁBRZYCHU NA POTRZEBY BIURA POWIATOWEGO ARIMR
AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00135874
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00135874/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-04 08:20
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-29fdcaf4-e086-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5261933940
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00135874 z dnia 2021-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ADAPTACJA POMIESZCZEŃ W BUDYNKU PRZY ULICY A. MICKIEWICZA 42 W WAŁBRZYCHU NA POTRZEBY BIURA POWIATOWEGO ARIMR
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA
1.3.) Oddział zamawiającego: DOLNOŚLĄSKI ODDZIAŁ REGIONALNY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010613083
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Giełdowa
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 52-438
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 71 369 74 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dolnoslaski@arimr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.arimr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/arimr1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
dotacje dla rolników
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ADAPTACJA POMIESZCZEŃ W BUDYNKU PRZY ULICY A. MICKIEWICZA 42 W WAŁBRZYCHU NA POTRZEBY BIURA POWIATOWEGO ARIMR2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29fdcaf4-e086-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00135874
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00109359/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR01.2619.01.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 376115,95 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa adaptacja pomieszczeń w budynku przy ulicy A. Mickiewicza 42 w Wałbrzychu na potrzeby Biura Powiatowego ARiMR.
Adaptacja pomieszczeń obejmuje:
1) Piwnica: pomieszczenia na potrzeby składnicy akt.
2) Parter: pomieszczenia na potrzeby Punktu Obsługi Klienta oraz poczekalni
3) III piętro: pomieszczenia na potrzeby:
a. serwerowni,
b. pomieszczeń biurowych,
c. pomieszczenia socjalnego.
4) Doprowadzenie sieci internetowej od operatora wskazanego przez Zamawiającego do serwerowni.
Zamawiający wymaga aby prace adaptacyjne pomieszczeń na parterze i w piwnicy, opisane w ust. 3 pkt 1 i 2 wykonane zostały w pierwszej kolejności, tj. w terminie 6 tygodni od dnia podpisania umowy.
Zamawiający informuje, że roboty budowlane opisane powyżej odbywać się będą w istniejącym czynnym budynku. W związku z powyższym budowę należy zabezpieczyć tak, aby roboty prowadzone były w sposób bezpieczny i nie kolidujący z funkcjonowaniem Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 461866,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 461866,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 461866,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU PROFES Andrzej Zubowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8981528399
7.3.3) Ulica: Jana Rubczaka 4
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 54-002
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty elektryczne- Instalacje budynkowe Krzysztof Okurowski
montaż klimatyzacji- GIZA Lech Marek
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 461866,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2021-08-03 do 2021-12-078.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |