Remont części pomieszczeń w DS „RAJ” ul Pautscha 5/7 we Wrocławiu
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00135852
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00135852/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-04 08:08
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da6a08ef-d401-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8960005354
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00135852 z dnia 2021-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont części pomieszczeń w DS „RAJ” ul Pautscha 5/7 we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001867
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: C.K. Norwida 25
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-375
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro.zampub@upwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.upwr.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://upwr.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont części pomieszczeń w DS „RAJ” ul Pautscha 5/7 we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da6a08ef-d401-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00135852
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I0CZZ000.271.23.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 296919,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane: Remont części pomieszczeń w DS „RAJ” , ul. Pautscha 5/7 we Wroclawiu polegajacy na:
wykonaniu prac malarskich i remontowych w wybranych segmentach mieszkalnych, pomieszczeń socjalnych, holu, portierni i części korytarzy, wymiana 2 kabin prysznicowych, regulacja okien, wymiana sylikonów przy oknach i urządzeniach sanitarnych.
2. Roboty należy wykonać w szczególności na podstawie:
• opisu przedmiotu zamówienia ,
• przedmiarów robót,
stanowiących załączniki do niniejszej SWZ oraz przepisami powszechnie obowiązującego prawa i zasadami wiedzy technicznej.
3. Ogólna charakterystyka robót:
malowanie pokoi hotelowych 1 , 2ab , 3ab , 4 , 5 , 6ab , 7ab , 8 , 9ab , 10ab,
wymiana drzwi do kuchni w pok. 2b,
odnowienie powłok malarskich w seg. mieszkalnych małych 106 , 206 306 , 406 , 200 , 300, 400, 500 , 600 , 700 , 800,
odnowienie powłok malarskich w pokojach dużych 108 , 408 , 606,
malowanie pokoi do nauki 4 szt. z wymianą drzwi w pokoju 309, malowanie pomieszczeń socjalnych w piwnicy 05 , 06 ,pokoju 021,
wykonanie uszczelnienia poprzez iniekcje ściany zewnętrznej w pokojach 014 i 017, pomalowaniem ściany i sufitu w w pomieszczeniach 014 i 017,
malowanie holu na parterze i portierni, malowanie korytarzy na parterze 3, 6, 7 oraz krótkich części korytarzy pięter 1, 2, 4, 5, 8, malowanie klatki schodowej ,,A” od dołu do pół piętra 3/4,
regulacja okien, wymiana silikonu przy oknach i urządzeniach sanitarnych w remontowanych pomieszczeniach,
naprawa tynku i malowanie ścian pod parapetami w miejscach zacieków w pokojach303b,403b,412a,602a,704b,
malowanie segmentów 402, 508,
wymiana kabin prysznicowych z brodzikami seg. 103, 408,
malowanie świetlicy po zalaniu,
wymiana paneli sufitu podwieszonego.
5. Szczegółowy opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia (w tym. m.in. warunki wykonywania robót, warunki płatności, warunki dot. odbiorów, podwykonawców) został określony w Opisie przedmiotu zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy - Załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 357899,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 357899,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |