Przebudowa drogi gminnej dojazdowej w obrębie Brzezinki Nowe na działce nr ewidencyjny 1064 i 1061/2 o długości 931 mb gmina Tczów powiat zwoleński.
GMINA TCZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00135931
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00135931/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-04 08:53
- Lokalizacja
- Tczów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-658c166e-cf68-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8111714505
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00135931 z dnia 2021-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej dojazdowej w obrębie Brzezinki Nowe na działce nr ewidencyjny 1064 i 1061/2 o długości 931 mb gmina Tczów powiat zwoleński.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TCZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224031
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 124
1.5.2.) Miejscowość: Tczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-706
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 048 676 80 23
1.5.8.) Numer faksu: 048 676 80 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.tczow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej dojazdowej w obrębie Brzezinki Nowe na działce nr ewidencyjny 1064 i 1061/2 o długości 931 mb gmina Tczów powiat zwoleński.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-658c166e-cf68-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00135931
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004471/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi gminnej dojazdowej w obrębie Brzezinki Nowe na działce nr ewidencyjny 1064 o długości 925 mb gmina Tczów powiat zwoleński
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086865/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPR.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 399816,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej dojazdowej w obrębie Brzezinki Nowe na działce nr ewidencyjny 1064 i 1061/2 o długości 931 mb gmina Tczów powiat zwoleński.
Zakres rzeczowy dla robót dla przedmiotowego zamówienia:
- Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych przy robotach liniowych - prace pomiarowe, wznowienie granic pasa drogowego, obsługa geodezyjna wraz z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej,
- Wykonanie robót ziemnych, zdjęcie humusu z odwozem na odległość do 5 km na głębokość do 10 cm na całej szerokości drogi,
- Profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni na jezdni w gr. kat. II-IV równiarką i walcem z nadaniem spadków - jezdnia wraz z poboczami,
- Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/63,5mm, grubość warstwy 15 cm,
- Wykonanie warstwy podbudowy na jezdni z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5mm, grubość warstwy 8 cm,
- Skropienie mechaniczne warstw konstrukcyjnych emulsja asfaltową w ilości 1,5–2,0 kg/m2,
- Wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC11S50/70 dla ruchu KR1 grubość warstwy po zagęszczeniu 4 cm,
- Nawierzchnia z betonu asfaltowego - warstwa ścieralna AC11S50/70 dla ruchu KR 1 gr. 3 cm na jezdni drogi,
- Nawierzchnie z kruszywa łamanego 0/31,5 mm, grubość warstwy po zagęszczeniu – pobocza o szerokości 0,75 m
- Ustawienie znaków: A-30 z tabliczką T-1 z napisem: „koniec drogi utwardzonej”, oraz A-7,
- Wykonanie przepustu rurowego PEHD o dł. 9,0 m ,
- Wykonanie ławy fundamentowej pod przepust rurowy z kruszywa naturalnego 0/20 mm o gr. 20 cm, oraz szerokości 40 cm,
- Ścianki czołowe przepustu, prefabrykowane dla rur PEHD o średnicy 0,4 m,
- Ustawienie wraz zabetonowaniem słupków do znaków drogowych z rur ocynkowanych fi 60,
- Ulepszenie nawierzchni poboczy szer. 0,75 m mieszanką sortowaną 0/31,5 mm gr. 15 cm,
- Wykonanie obsypania poboczy ziemią z dowozem szer. do 25 cm i gr. do 20 cm wraz z zagęszczeniem.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w kosztorysach ofertowych - załącznik nr 2a i 2b do SWZ oraz opisie technicznym wraz z uzgodnieniami – załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty z najniższą cena przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej do ceny kosztu oferty najkorzystniejszej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 409811,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 444299,62 PLN
| 2021-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |