Remont wybranych pomieszczeń UCI wraz z korytarzem w budynku głównym, ul. Norwida we Wrocławiu

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00136044
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00136044/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-04 09:44
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7916824e-e465-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8960005354
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty muroweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścian

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00136044 z dnia 2021-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont wybranych pomieszczeń UCI wraz z korytarzem w budynku głównym, ul. Norwida we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001867

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: C.K. Norwida 25

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-375

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro.zampub@upwr.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.upwr.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://upwr.logintrade.net/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont wybranych pomieszczeń UCI wraz z korytarzem w budynku głównym, ul. Norwida we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7916824e-e465-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136044

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00113384/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I0CZZ000.271.26.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 117619

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane: Remont wybranych pomieszczeń UCI wraz z korytarzem w budynku głównym, ul. Norwida we Wrocławiu, polegający na: wykonaniu prac remontowych, w tym rozbiórkowych, murarskich, tynkarskich, malarskich, w zakresie instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, sanitarnych w pomieszczeniach nr 007, 008, 009, 010, 011, 012, 014, 015.
2. Ogólna charakterystyka robót:
Prace w zakresie branży budowlanej :
Powłoki malarskie ścian i stropów w pom. 007, 008, 009, 010, 011, 012, 014, 015,
korytarz roboty budowlane związane z pracami malarskimi wraz z przygotowaniem podłoża dla ścian i stropów wraz z pracami towarzyszącymi,
roboty malarskie przy stolarce drzwiowej i parapetach wraz z pracami towarzyszącymi,
system tynków renowacyjnych wewnętrznych w pom. 009, 010, 014, 015- wykonanie tynków renowacyjnych wraz z robotami towarzyszącymi,
roboty budowlane przy wykonywaniu posadzek wraz z przygotowaniem podłoża i niezbędnym układem warstw: izolacyjnej, podkładowej, wyrównawczej, nawierzchniowej w pomieszczeniach 007,008,009,010,014,015,
prace porządkowe wraz z wywozem i utylizacją gruzu w tym gruzu niebezpiecznego zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia.
Prace w zakresie branży sanitarnej :
demontaże wraz z pracami towarzyszącymi i utylizacją odpadów,
dostawa i montaż instalacji rurowej w raz z armaturą,
montaż grzejników z demontażu,
montaż nowych grzejników wraz z armaturą grzejnikową,
płukanie, próby ciśnieniowe itp.
Prace w zakresie branży elektrycznej :
demontaż instalacji elektrycznej,
montaż instalacji oświetleniowej,
montaż instalacji gniazd wtykowych i gniazd DATA,
pomiary elektryczne i teletechniczne
Prace będą realizowane na czynnym obiekcie. Poszczególne pomieszczenia będą przekazywane do remontu sukcesywnie w uzgodnieniu z użytkownikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262520-2 - Roboty murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena złożonej oferty przekracza wartość kwoty, jaką zamawijący zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie postępowania
2021-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane