Świadczenie usług informatycznych dla Jednostek podległych Gminie Stalowa Wola”.
Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00137453
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-05 10:15
- Lokalizacja
- Stalowa Wola, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8652572459
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Wykonawcy
4 przyznane
IT-MULTIMEDIA Łukasz SzotPysznica, PL
4800 PLNJANUSZ MIZERASTALOWA WOLA, PL
14 400 PLNŁUKASZ SZOTPysznica, PL
10 800 PLNJANUSZ MIZERASTALOWA WOLA, PL
14 400 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.