Dostawa materiałów medycznych dla potrzeb Bloku Operacyjnego

SPECJALISTYCZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI W CIECHANOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00139954
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-08-06 14:08
Lokalizacja
Ciechanów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5661019200
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczne

Wykonawcy

3 przyznane

MEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7560 PLN
MEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
116 640 PLN
MEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
116 640 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.