Przebudowa ul. Prostej (odc. od ul. Słowikowskiego do ul. Godebskiego) w miejscowości Raszyn gm. Raszyn

Gmina Raszyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00136018
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00136018/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-04 09:30
Lokalizacja
Raszyn, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-67cf1a37-e930-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5342488243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty budowlane w zakresie linii telefonicznychRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychInstalowanie znaków drogowychInstalowanie oznakowania drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00136018 z dnia 2021-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Prostej (odc. od ul. Słowikowskiego do ul. Godebskiego) w miejscowości Raszyn gm. Raszyn

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Raszyn

1.3.) Oddział zamawiającego: Raszyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269232

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 2a

1.5.2.) Miejscowość: Raszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-090

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publ@raszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://raszyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.raszyn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ul. Prostej (odc. od ul. Słowikowskiego do ul. Godebskiego) w miejscowości Raszyn gm. Raszyn

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67cf1a37-e930-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136018

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001246/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Przebudowa ul. Cichej i ul. Prostej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00121114/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.16.2021.DC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1213267,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa ulicy Prostej na odcinku od ul. Słowikowskiego do ul. Godebskiego o długości ok. 261,45 m, obejmuje swoim zakresem przebudowę nawierzchni jezdni z kostki betonowej, zjazdów indywidualnych z kostki betonowej, budowę odcinka chodnika, kanalizacji deszczowej a także wykonanie elementów bezpieczeństwa ruchu, oznakowania poziomego i pionowego.
Do zakresu przedmiotu zamówienia, należy również: przebudowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami oraz budowa nowych przyłączy wodociągowych i kanalizacji sanitarnej (w ramach pasa drogowego), budowa kanału technologicznego. W ramach zamówienia, należy także wykonanie robót tymczasowych i prac im towarzyszących niezbędnych do prawidłowej realizacji zamówienia w rozumieniu przepisów ustawy Prawo Budowlane.

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, został opisanych w dokumentacji projektowej odpowiednio dla każdej z branż, w projektach wykonawczych, Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, przedmiarach robót

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. W postępowaniu nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2021-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane