Termomodernizacja budynku KPP w Płońsku -docieplenie ścian, stropodachu oraz montaż zestawów solarnych wraz z instalacją ciepłej wody użytkowej w trybie zaprojektuj i wybuduj w czynnym obiekcie
Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00136420
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00136420/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-04 12:12
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-70c5679f-e641-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7962234609
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00136420 z dnia 2021-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku KPP w Płońsku -docieplenie ścian, stropodachu oraz montaż zestawów solarnych wraz z instalacją ciepłej wody użytkowej w trybie zaprojektuj i wybuduj w czynnym obiekcie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670897379
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 37/59
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 47 701 31 03
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.wojcik@ra.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.mazowiecka.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku KPP w Płońsku -docieplenie ścian, stropodachu oraz montaż zestawów solarnych wraz z instalacją ciepłej wody użytkowej w trybie zaprojektuj i wybuduj w czynnym obiekcie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70c5679f-e641-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136420
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002396/23/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Termomodernizacja budynku Komendy Powiatowej Policji w Płońsku - docieplenie ścian, stropodachu oraz montaż zestawów solarnych wraz z instalacja ciepłej wody użytkowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00118382/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 22/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 602574,31 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 598509,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
,,Termomodernizacja budynku Komendy Powiatowej Policji
w Płońsku – docieplenie ścian, stropodachu oraz montaż zestawów solarnych wraz z instalacją ciepłej wody użytkowej” w trybie zaprojektuj i wybuduj
w czynnym obiekcieAdres którego dotyczy zamówienie:
KPP w Płońsku, ul. 1 Maja 3, 09-100 Płońsk
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331100-9 - Kolektory słoneczne do produkcji ciepła
45216111-5 - Roboty budowlane w zakresie posterunków policji
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu złożona została jedna ważna oferta, która otrzymała 100 punktów. Jednakże cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia o kwotę 1.153.974,60zł, a zamawiający nie jest w stanie zwiększyć środków finansowych przeznaczonych na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1890141,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1890141,00 PLN
| 2021-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |