Remont dachu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego – wymiana pokrycia dachu, wymiana świetlika. Roboty realizowane w ramach zadania pn „Remonty SPZOZ w Mińsku Mazowieckim”

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00136135
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00136135/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-04 10:27
Lokalizacja
Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7f529e43-dfce-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8221841618
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa i konserwacja dachów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00136135 z dnia 2021-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego – wymiana pokrycia dachu, wymiana świetlika. Roboty realizowane w ramach zadania pn „Remonty SPZOZ w Mińsku Mazowieckim”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 712351100

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 37

1.5.2.) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spzozmm@spzozmm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spzozmm.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://spzozmm.bip.net.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dachu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego – wymiana pokrycia dachu, wymiana świetlika. Roboty realizowane w ramach zadania pn „Remonty SPZOZ w Mińsku Mazowieckim”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f529e43-dfce-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136135

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00012208/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remonty SPZOZ w Mińsku Mazowieckim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00108272/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 23/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem Zamówienia są roboty remontowe dachu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego-wymiana pokrycia dachu, wymiana świetlika. Budynek zlokalizowany na terenie Szpitala Powiatowego w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Szpitalnej 37.Roboty realizowane pod nazwą zadania „Remonty SPZOZ w Mińsku Mazowieckim”.
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie robót:
- Roboty rozbiórkowe;
- montaż wpustów dachowych;
- gruntowanie starej powierzchni papy;
- uzupełnienie obróbek blacharskich;
- rozebranie istniejącego świetlika, montaż nowego dostarczonego świetlika;
- wyklejenie papą termozgrzewalną wierzchniego krycia połaci dachy pomiędzy naświetlami wraz z wywinięciem na murach;
- usuwanie wad/naprawy wykonanych robót w okresie gwarancji nie krótszym niż 12 miesięcy, dokonywanie w tym okresie własnym staraniem i na własny koszt.
3. Wykonanie dokumentacji powykonawczej robót budowlanych wykonanej w 1 egzemplarzu w formie papierowej i elektronicznej na płycie CD
5. Wykonawca obowiązany będzie wykonywać roboty budowlane w sposób gwarantujący Zamawiającemu możliwość niezakłóconego świadczenia usług medycznych na rzecz pacjentów Zamawiającego.
6. Roboty budowlane wchodzące w zakres niniejszej umowy należy wykonać zgodnie z przedstawioną przez Zamawiającego dokumentacją. Roboty muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami, a w szczególności z przepisami Prawa Budowlanego oraz na ustalonych niniejszą umową warunkach.
7.Roboty budowlane zostaną wykonane z materiałów dostarczonych przez Wykonawcę.
8.Wykonawca jest zobowiązany wykonać roboty w umówionym terminie wraz ze wszelkimi odbiorami Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji i rękojmi na wykonane roboty budowlane na okres wskazany w formularzu Oferty.
9.Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji i rękojmiami na dostarczone wyposażenie min. 24 miesięcy oraz wykonywać przeglądy bezpłatne sprzętu w okresie gwarancji według zaleceń producenta.
10. Zamawiający wymaga wizji lokalnej od poniedziałku do piątku w dni pracujące od godz. 8.00 do 14.00. Wykonawca winien uzgodnić termin wizji lokalnej z osobą odpowiedzialną wskazaną w SWZ. Wizje lokalne Zamawiający dopuszcza nie później niż w terminie 7 dni kalendarzowych od momentu ukazania się ogłoszenia o zamówieniu.
11. Ostateczna wartość wynagrodzenia kosztorysowego za przedmiot umowy ustalona zostanie po jego zrealizowaniu i po przedstawieniu przez Wykonawcę kosztorysu powykonawczego zatwierdzonego przez Zamawiającego. Ostateczna wartość wynagrodzenia kosztorysowego nie może przekroczyć kwoty stanowiącej szacunkowe wynagrodzenie kosztorysowe, powiększone o 10%.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne: w wyznaczonym terminie została złożona jedna oferta przez:
l.p.1. Zakład Remontowo – Budowlany Zbigniew Czapski
05 - 300 Mińsk Mazowiecki, ul. Budowlana 22,
cena oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia Uzasadnienie prawne:
Art. 255. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, na podstawie przesłanki obligatoryjnego unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia t.j. cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69568,27 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69568,27 PLN

2021-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane