Przebudowa drogi powiatowej nr 2122K w Brzoskwini w zakresie budowy chodnika od sklepu Lewiatan do przystanku Brzoskwinia Góra.
ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00136481
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00136481/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-04 12:34
- Lokalizacja
- Batowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2780c8fb-def4-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6772084980
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00136481 z dnia 2021-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 2122K w Brzoskwini w zakresie budowy chodnika od sklepu Lewiatan do przystanku Brzoskwinia Góra.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351579270
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Karola Wojtyły 106
1.5.2.) Miejscowość: Batowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-086
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12 622 10 10
1.5.8.) Numer faksu: 12 622 10 12
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdpk.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpk.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
ttps://bip.malopolska.pl/zdpkrakowskiego/Article/id,58268.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Drogownictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 2122K w Brzoskwini w zakresie budowy chodnika od sklepu Lewiatan do przystanku Brzoskwinia Góra.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2780c8fb-def4-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136481
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007156/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Przebudowa drogi powiatowej nr 2122K w Brzoskwini w zakresie budowy chodnika od sklepu Lewiatan do przystanku Brzoskwinia Góra
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00108303/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/261/30/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Przebudowa drogi powiatowej nr 2122K w Brzoskwini w zakresie budowy chodnika od sklepu Lewiatan do przystanku Brzoskwinia Góra”.
Zakres robót obejmuje przebudowę drogi powiatowej nr 2122K na odcinku ok. 550 m (od sklepu Lewiatan do przystanku Brzoskwinia Koziary) w miejscowości Brzoskwinia w zakresie:
– poszerzenia jezdni przy prawej krawędzi;
– poszerzenia jezdni przy lewej krawędzi;
– wykonania chodnika 2m przy prawej krawędzi jezdni;
– przebudowy poboczy przy lewej krawędzi jezdni;
– wykonania peronu przystankowego przy lewej krawędzi jezdni;
– przebudowy odwodnienia drogi w formie rowu przydrożnego po lewej stronie jezdni;
– budowy zjazdów indywidualnych;
– wykonania odwodnienia pasa drogowego po za chodnikiem w formie korytek betonowych i odwodnień liniowych;
– wykonania odwodnienia pasa drogowego w formie ciągów drenarskich wraz z
wylotem;
– wykonania odwodnienia jezdni w formie kanalizacji deszczowej zlokalizowanej pod chodnikiem wraz z wylotem i umocnieniem dna oraz skarp odbiornika;
– ubezpieczenia skarp płytami ażurowymi;
– elementu oporujące nasyp konstrukcji chodnika dla pieszych w formie palisady
betonowej oraz obrzeża oporującego typ „L”;
– rozbudowy przepustu Ø800mm pod zjazdem na drogę powiatową wraz z przyczółkiem i ubezpieczeniem dna na wlocie w km 0+009,00 opracowania
– ubezpieczenia wylotu z kanalizacji deszczowej w formie płyt ażurowych zamkniętych palisadą drewnianą;
– utwardzenia terenu na dojściu z istniejącego chodnika do projektowanego;
– rozbiórki istniejących przepustów pod zjazdami indywidualnymi;
– przebudowy i budowę zjazdów z drogi powiatowej – zabezpieczenie istniejących sieci uzbrojenia terenu pod projektowanymi obiektami; – usunięcia zieleni kolidującej; – niwelacji terenu.
2. Szczegółowy zakres robót i sposób ich wykonania został określony w załączonej dokumentacji projektowej jak również w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (ST).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928500-3 - Oświetleniowy sprzęt uliczny
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy PZP ponieważ w niniejszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2021-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |