Budowa kanalizacji sanitarnej w Ocyplu - etap IV
Gmina Lubichowo - Urząd Gminy Lubichowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00136991
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00136991/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-04 15:14
- Lokalizacja
- Lubichowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c01d617-e3b6-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5922083681
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00136991 z dnia 2021-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji sanitarnej w Ocyplu - etap IV
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubichowo - Urząd Gminy Lubichowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675712
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zblewska 8
1.5.2.) Miejscowość: Lubichowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-240
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 585885221
1.5.8.) Numer faksu: 585885340
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@lubichowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubichowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lubichowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kanalizacji sanitarnej w Ocyplu - etap IV2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c01d617-e3b6-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136991
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00112815/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPP.271.2.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 935573,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa kanalizacji sanitarnej w Ocyplu – etap IV, który obejmuje: - wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej w systemie grawitacyjno-tłocznym: • sieć kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z rur DZ200 mm L=1321,40 mb; • sieć kanalizacji sanitarnej tłocznej z rur DZ110mm L= 557,30 mb - przepompownia ścieków P9, - montaż studni rewizyjnych, - wykonanie prób szczelności, - porządkowanie i zagospodarowaniu terenu budowy, - rozebranie i odtworzenie nawierzchni.
Inwestycja, której realizacja (roboty budowlane) jest przedmiotem zamówienia, stanowi całość. Obiekt budowlany (kanalizacja sanitarna wraz z towarzyszącą infrastrukturą) w tym zamierzeniu musi spełniać funkcję techniczno-użytkową, do której jest przeznaczona. W związku z tym wskazane jest, aby roboty wykonywał jeden Wykonawca ze względu na ściśle ze sobą powiązane roboty obejmujące budowę kanalizacji sanitarnej oraz ze względu na zachowanie rygorów technologicznych i udzieloną gwarancję na wykonane roboty. Ewentualny podział spowodowałby niewspółmierną ilość czynności koordynacyjnych i odbiorowych, a ewentualne problemy u jednego z wykonawców bezpośrednio mogą wpływać na możliwości realizacji robót pozostałych wykonawców, co zagrażałoby prawidłowej realizacji zadania i powodowałoby późniejsze zbędne, dodatkowe działania w okresie gwarancji udzielonej przez Wykonawców robót. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera: 1) Projekt budowlano – wykonawczy, 2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, 3) Pozwolenie na budowę, 4) Przedmiar robót. 5) Mapa poglądowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45232152-2 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia, tj. 985.000,00 złotych .SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2460245,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2460245,08 PLN
| 2021-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |