Budowa ścieżki rowerowej na ul. Decowskiego w Latchorzewie
Gmina Stare Babice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00137055
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00137055/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-04 16:36
- Lokalizacja
- Stare Babice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ce8a96b9-dfd1-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 1182025548
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00137055 z dnia 2021-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ścieżki rowerowej na ul. Decowskiego w Latchorzewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stare Babice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271855
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 32
1.5.2.) Miejscowość: Stare Babice
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-082
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22-730-80-34
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@stare-babice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starebabice.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/stare_babice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ścieżki rowerowej na ul. Decowskiego w Latchorzewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce8a96b9-dfd1-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137055
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005405/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa ścieżek rowerowych w gminie Stare Babice realizowana w ramach zadania dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Promowanie zrównoważonej mobilności miejskiej poprzez rozwój sieci dróg rowerowych na terenie gmin Ożarów Mazowiecki, Leszno i Stare Babice2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00108400/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIZiF.271.14.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1272099,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego związanego z budową ścieżki rowerowej w gminie Stare Babice, na realizację którego Zamawiający posiada Decyzje nr 185/2021 zezwalającą na realizację inwestycji drogowej – „Rozbudowa drogi gminnej nr 410709W - ul. Decowskiego w m. Latchorzew na odcinku od ul. Sikorskiego do granicy gminy.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje rozbudowę ul. Decowskiego w m. Latchorzew na odcinku od ul. Sikorskiego do granicy gminy o długości ok. 1215 m w zakresie:
1) remontu istniejącej jezdni bitumicznej wraz z jej poszerzeniem do 5,5 m i odtworzeniem poboczy z kruszywa na odcinku od ul. Sikorskiego do ul. Zająca;
2) wykonania nawierzchni jezdni o szerokości 5,0 m z kruszywa i obustronnymi poboczami o szerokości 0,75 m na odcinku od ul. Zająca do granicy gminy;
3) wycinkę drzew i krzewów oraz usunięcie karp – wycięte drzewa i krzewy należą do Wykonawcy, ich wartość należy odliczyć od ceny za wykonanie przedmiotu umowy;
4) wykonania trzech miejsc obsługi rowerzystów (MOR) wraz z budową nawierzchni, w tym dostawa i montaż urządzeń/elementów określonych w dokumentacji projektowej;
5) budowę zjazdów i kanału technologicznego;
6) wykonanie i montaż 2 tablic informujących o zrealizowaniu zadań w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego oraz 2 tablic informujących o współfinansowaniu zadań z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (wzory uzgodnione z Zamawiającym);
7) zaprojektowanie, uzgodnienie i wprowadzenie czasowej organizacji ruchu;
8) wykonanie i wprowadzenie stałej organizacji ruchu;
9) uporządkowanie terenu wykonywania robót;
10) pełną obsługę geodezyjną zadania inwestycyjnego w szczególności tyczenie oraz wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej;
11) przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji powykonawczej oraz inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej (Zamawiający dopuszcza, aby w dniu odbioru Wykonawca przedstawił potwierdzenia zamówienia pliku KCD do modyfikacji wraz z kopią operatu geodezyjnego) – dokumentacja powykonawcza musi zawierać co najmniej:
a) projekty budowlano – wykonawcze będące załącznikiem do zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę,
b) protokoły pomiarów, badań i sprawdzeń wykonanych w trakcie realizacji przedmiotu umowy jak i po jego zakończeniu,
c) atesty, certyfikaty i dopuszczenia do stosowania w budownictwie dla materiałów użytych do wykonania przedmiotu umowy,
d) protokoły częściowe odbioru robót,
e) dziennik budowy i dokumentację budowy zawierającą wszelkie notatki, ustalenia itp.,
f) inwentaryzację geodezyjną powykonawczą;
12) złożenie w imieniu Zamawiającego zawiadomienia o zakończeniu budowy i zamiarze przystąpienia do użytkowania drogi i uzyskanie klauzuli o niewniesieniu sprzeciwu przez właściwego Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1217125,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1217125,38 PLN
| 2021-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |