Budowa infrastruktury edukacyjnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zalesiu
Gmina Wodzierady
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00455435
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00455435/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-13 09:17
- Lokalizacja
- Wodzierady, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b516a0a-861a-41c1-ac1f-86f33005ac59
- Identyfikator
- 8311566110
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00455435 z dnia 2024-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury edukacyjnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zalesiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wodzierady
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934559
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wodzierady, 24
1.5.2.) Miejscowość: Wodzierady
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-105
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 436773322
1.5.8.) Numer faksu: 436773315
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wodzierady.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wodzierady.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wodzierady1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa infrastruktury edukacyjnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zalesiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b516a0a-861a-41c1-ac1f-86f33005ac59
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455435
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045610/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa infrastruktury edukacyjnej przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Zalesiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00406332
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamierzenia jest przebudowa i rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, którą projektuje się w miejscowości Marianów na działkach 197/1, 197/2, 197/3, 192, 167/1, obręb 0016. Zakres inwestycji obejmuje kompleksową realizację zamierzenia budowlanego, wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie obiektu, począwszy od wykonania robót przygotowawczych i pomiarów geodezyjnych, poprzez roboty ziemne, fundamentowe, nawierzchniowe, prace budowlano-montażowe, izolacyjne, instalacyjne, wykończeniowe, aż do zagospodarowania terenu włącznie.
W terenie zainwestowania projektuje się rozbudowę Zespołu Szkolno-Przedszkolnego o budynek sali sportowej, dwie sale przedszkolne, kuchnię z jadalnią, dwie szatnie oraz pomieszczenia administracyjne, gospodarcze, magazynowe i techniczne. Istniejący plac zabaw dla dzieci, kolidujący z przedmiotową rozbudową, planuje się przenieść w sąsiedztwo boisk sportowych, zachowując odległość 10m od urządzeń do linii rozgraniczających ulicę. Przy istniejącym budynku zaprojektowano 25 miejsc postojowych dla samochodów osobowych, w tym 2 miejsca dla samochodów użytkowanych przez osoby niepełnosprawne, dostępne projektowanym zjazdem z drogi publicznej (dz. nr 192) oraz istniejącym zjazdem z drogi publicznej (dz. nr 225) poprzez działkę nr 197/3. Od strony zachodniej, częściowo w pasie drogowym drogi gminnej, zaprojektowano 17 miejsc postojowych, dostępnych bezpośrednio z drogi. Przy projektowanej rozbudowie o salę sportową zaprojektowano 15 miejsc postojowych dla samochodów osobowych, w tym 1 miejsce dla samochodów użytkowanych przez osoby niepełnosprawne, dostępne projektowanym zjazdem z drogi publicznej (dz. nr 192). Wody opadowe i roztopowe z nawierzchni utwardzonych i projektowanej rozbudowy dachu budynku projektuje się zagospodarować w granicy działki, w sposób uniemożliwiający odprowadzenie wód na teren działek sąsiednich. Strefę czasowego gromadzenia odpadów stałych z uwzględnieniem możliwości ich segregacji, zlokalizowano w formie wiaty śmietnikowej posadowionej na terenie utwardzonym w sąsiedztwie parkingu. Projektowane uzbrojenie trenu stanowi przyłącze wodociągowe, zewnętrzna instalacja kanalizacji sanitarnej, odprowadzająca ścieki do oczyszczalni projektowej w południowo-wschodnim narożniku obszaru inwestycji, oraz przyłącze elektroenergetyczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11994581,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11994581,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |