Dostawy sprzętu jednorazowego do Centralnej Sterylizatorni
Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Władysława Biegańskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00137548
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-05 10:50
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8762008352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia sterylizujące
Wykonawcy
2 przyznane
INFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
277 635,79 PLNINFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
277 635,79 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.