Termomodernizacja i przebudowa budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sułoszowej w zakresie dostępności dla potrzeb niepełnosprawnych wraz z zagospodarowaniem wód opadowych

GMINA SUŁOSZOWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00137326
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00137326/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-05 09:23
Lokalizacja
Sułoszowa, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5af89863-ba30-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6771037576
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty budowlane w zakresie budynków wielofunkcyjnychKonstrukcje z betonu zbrojonegoElementy gotoweRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneTynkowanie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00137326 z dnia 2021-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja i przebudowa budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sułoszowej w zakresie dostępności dla potrzeb niepełnosprawnych wraz z zagospodarowaniem wód opadowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUŁOSZOWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555520

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 139

1.5.2.) Miejscowość: Sułoszowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-045

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 123896028

1.5.8.) Numer faksu: 123896028 w.29

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@suloszowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.suloszowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.malopolska.pl/ugsuloszowa/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja i przebudowa budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sułoszowej w zakresie dostępności dla potrzeb niepełnosprawnych wraz z zagospodarowaniem wód opadowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5af89863-ba30-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137326

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001233/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Termomodernizacja i przebudowa budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 w Suloszowej w zakresie dostepności dla potrzeb niepełnosprawnych wraz z zagospodarowaniem wód opadowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00061854/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.271.11.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Termomodernizacja i przebudowa budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sułoszowej w zakresie dostępności dla potrzeb niepełnosprawnych wraz z zagospodarowaniem wód opadowych”, w ramach którego Zamawiający przewiduje do wykonania:roboty polegających na remoncie pomieszczeń szkoły, termomodernizacji wraz z wymianą ślusarki okiennej i drzwiowej oraz przebudowa zespołów sanitariatów szkoły z dostosowaniem ich do obowiązujących przepisów.Inwestycja obejmuje między innymi:• wymiana pokrycia dachowego i termomodernizacja dachu - segment A• ocieplenie budynku• roboty izolacyjne fundamentów• wykonanie nowych tynków zewnętrznych• wymianę okien i drzwi zewnętrznych• wykonanie nowych podbitek pod istniejącym dachem• skucie posadzek wewnętrznych wraz z wylewkami• wykonanie nowych posadzek na poziomie parteru i piętra• wykonanie nowych posadzek na gruncie w piwnicach• wykonanie nowych osłon grzejników• malowanie ścian i sufitów pomieszczeń• przebudowa łazienek i dostosowanie ich do obowiązujących przepisów 1. Lokalizacja.Budynek objęty opracowaniem mieści się w Sułoszowej przy ul. Szkolnej 92. Dane techniczne:Forma obiektu w kształcie nieregularnego wieloboku w kształcie zbliżonym do litery „H”• Wysokość budynku objętego opracowaniem Segment A – 13,05m Segment B – 13,05m Segment C - 10,50m Segment D ( sala gimnastyczna) – 10,75m Uwaga - remont sali gimnastycznej nie dotyczy niniejszego postępowania; Zamawiający planuje ogłosić postępowanie w zakresie termomodernizacji i remontu sali gimnastycznej w miesiącu wrzesień br.• Długość istniejącego segmentu A - 12,85m• Szerokość segmentu A – 13,35 m• Długość segmentu B – 48,75m • Szerokość segmentu B – 16,50 w tym szerokość głównego traktu 13,35m• Długość segmentu C – 24,85• Szerokość segmentu C – 12,85• Długość segmentu D - 28.65 m• Szerokość segmentu D – 20,75• Pow. zabudowy projektowanego budynku: 1727 m2• Kubatura 18 997 m3• Pow. użytkowa budynku: 4388 m2• Ilość kondygnacji nadziemnych: 3 w tym poddasze użytkowe• Ilość kondygnacji podziemnych: 1 Zakres prac nie wpływa na parametry urbanistyczne budynku – szerokość długość i wysokość.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45211350-7 - Roboty budowlane w zakresie budynków wielofunkcyjnych

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45223821-7 - Elementy gotowe

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2640810 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2899999,99 PLN

2021-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane