Zakup i posadowienie kontenera do przechowywania próbek petrochemicznych dla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie
Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00140254
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00140254/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-08-06 19:04
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83c89996-eb8d-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8131096298
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00140254 z dnia 2021-08-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i posadowienie kontenera do przechowywania próbek petrochemicznych
dla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001023003
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Geodetów 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 850 36 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.400000@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.podkarpackie.kas.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i posadowienie kontenera do przechowywania próbek petrochemicznychdla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83c89996-eb8d-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00140254
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00015208/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Zakup i posadowienie kontenera do przechowywania próbek petrochemicznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125708/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1801-ILZ.260.77.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 162601,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa kontenera do przechowywania próbek petrochemicznych (ropopochodnych) wraz z wyposażeniem oraz prace montażowo instalacyjne związane z posadowieniem i uruchomieniem do eksploatacji, dla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.
Szczegółowy zakres i i sposób realizacji zamówienia określa:
- opis przedmiotu zamówienia stanowiący zał. nr 1 do SWZ,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiąca zał. nr 1/A do SWZ,
- wzór umowy stanowiący zał. nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44200000-2 - Wyroby konstrukcyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45350000-5 - Instalacje mechaniczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na zrealizowanie przedmiotu zamówienia Zamawiający przeznaczył kwotę 200 000,00 zł brutto. W przedmiotowym postępowaniu złożona została 1 oferta na kwotę 316 602,00 zł brutto.Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 316602,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 316602,00 PLN
| 2021-08-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |