Wykonanie remontu budynku nr 17 (magazyn) w zakresie sufitu podwieszanego, posadzek, stolarki budowlanej oraz instalacji elektrycznej w kompleksie wojskowym Dęblin - Twierdza Nr - 12/21/P.

41. Baza Lotnictwa Szkolnego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00137539
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00137539/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-05 10:47
Lokalizacja
Dęblin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bf78ee19-bdf6-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5060111875
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne elektryczneTynkowanieRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

RADOSŁAW ŚWIDERSKIBochotnica, PL · lot 0
730 620 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00137539 z dnia 2021-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu budynku nr 17 (magazyn) w zakresie sufitu podwieszanego, posadzek, stolarki budowlanej oraz instalacji elektrycznej w kompleksie wojskowym Dęblin - Twierdza Nr - 12/21/P.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 41. Baza Lotnictwa Szkolnego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061456920

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Brygady Pościgowej 5

1.5.2.) Miejscowość: Dęblin

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-521

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 261 517 714

1.5.8.) Numer faksu: 261 519 536

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 41blsz.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.41blsz.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/41blsz/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu budynku nr 17 (magazyn) w zakresie sufitu podwieszanego, posadzek, stolarki budowlanej oraz instalacji elektrycznej w kompleksie wojskowym Dęblin - Twierdza Nr - 12/21/P.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf78ee19-bdf6-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137539

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010869/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont budynku nr 17 w zakresie sufitu podwieszanego, posadzek, stolarki budowlanej oraz instalacji elektrycznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00067429/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 12/P/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 494330,21 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu budynku nr 17 magazyn (obiekt zabytkowy) w zakresie sufitu podwieszanego, posadzek, stolarki budowlanej oraz instalacji elektrycznej w kompleksie wojskowym Dęblin - Twierdza administrowanych przez 41. Bazę Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie Nr - 12/21/P.

2. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części.

Uzasadnienie: Obiekt budowlany stanowi jeden obszar realizacji Podział zamówienia na części mógłby skutkować nieprawidłową oraz nieterminową realizacją wykonania zamówienia oraz brakiem koordynacji. Ponadto, mając na względzie wartość szacunkową zamówienia brak podziału zamówienia na części nie ogranicza dostępu do zamówienia małym i średnim przedsiębiorcom. Podział zadania na części zdecydowanie zwiększyłby koszty robót, które z punktu widzenia Zamawiającego i tak nie są niskie.

3. Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania przez poszczególnych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia kluczowych zadań na podstawie art. 60 ustawy Pzp.

4. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie wymogami zawartymi w niniejszej SWZ oraz zgodnie z załącznikami do niej tj: Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, Przedmiarem Robót, Rysunkami Technicznymi oraz Projektowanymi postanowieniami umowy.

5. Wykonawca zobowiązuje się przeprowadzić zagospodarowanie terenu budowy na własny koszt.
- Wykonawca jest zobowiązany do zabezpieczenia i utrzymania bezpieczeństwa na terenie robót budowlanych na czas trwania ich realizacji, aż do momentu zakończenia prac i odbioru końcowego robót budowlanych. W ramach powyższego Wykonawca jest zobowiązany ustawić znaki i tablice ostrzegawcze oraz we własnym zakresie zapewnić inne techniczne warunki prawidłowego zabezpieczenia robót. Wszelkie konsekwencje z tytułu nieodpowiedniego zabezpieczenia terenu robót obciążają Wykonawcę.
- Wykonawca odpowiada ponadto za ochronę terenu robót budowlanych oraz za wszelkie materiały i urządzenia używane do ich realizacji, od momentu rozpoczęcia prac, do dnia ich zakończenia.
-Prace związane z remontem budynku nr 17, w kompleksie wojskowym Dęblin
- Twierdza powinny być wykonywane w godzinach: od godziny 700 do 1500, potrzebę realizacji robót w dni robocze po godzinie 1500 oraz w dni wolne od pracy należy zgłaszać co najmniej 3 dni (trzy dni) przed rozpoczęciem prac, pisemnym zgłoszeniem przez Wykonawcę robót do Kierownika Składu Dęblin, 08-530 Dęblin, podając imiennie osoby oraz rodzaj sprzętu. Roboty budowlane realizowane będą w obiekcie czynnym.

6. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.

7. Wykonawca zobowiązuje się przeprowadzić zagospodarowanie terenu budowy na własny koszt. Wykonawca jest zobowiązany do zabezpieczenia i utrzymania bezpieczeństwa na terenie robót budowlanych na czas trwania ich realizacji, aż do momentu zakończenia prac i odbioru końcowego robót budowlanych. W ramach powyższego Wykonawca jest zobowiązany ustawić znaki i tablice ostrzegawcze oraz we własnym zakresie zapewnić inne techniczne warunki prawidłowego zabezpieczenia robót. Wszelkie konsekwencje z tytułu nieodpowiedniego zabezpieczenia terenu robót obciążają Wykonawcę. Wykonawca odpowiada ponadto za ochronę terenu robót budowlanych oraz za wszelkie materiały i urządzenia używane do ich realizacji, od momentu rozpoczęcia prac, do dnia ich zakończenia. Prace związane z remontem budynku nr 17, w kompleksie wojskowym Dęblin - Twierdza powinny być wykonywane w godzinach: od godziny 700 do 1500, potrzebę realizacji robót w dni robocze po godzinie 1500 oraz w dni wolne od pracy należy zgłaszać co najmniej 3 dni (trzy dni) przed rozpoczęciem prac, pisemnym zgłoszeniem przez Wykonawcę robót do Kierownika Składu Dęblin, 08-530 Dęblin, podając imiennie osoby oraz rodzaj sprzętu. Roboty będą realizowane w obiekcie czynnym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 730620,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 950932,57 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 730620,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Radosław Świderski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251739994

7.3.3) Ulica: ul. Nałęczowska 28

7.3.4) Miejscowość: Bochotnica

7.3.5) Kod pocztowy: 24-120

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 730620,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2021-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane