Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Cieszków” w ramach inwestycji pn. „Rozświetlona Gmina Cieszków” - przetarg IV

GMINA CIESZKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00200853
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00200853/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-22 18:52
Lokalizacja
Cieszków, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-02dba3cd-fb1c-4782-a67c-4ad9c0ca9581
Identyfikator
9161304394
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00200853 z dnia 2025-04-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Cieszków” w ramach inwestycji pn. „Rozświetlona Gmina Cieszków” - przetarg IV

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CIESZKÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934680

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: GRUNWALDZKA 41

1.5.2.) Miejscowość: Cieszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-330

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 71 38 48 102

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ug.cieszkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cieszkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/cieszkow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Cieszków” w ramach inwestycji pn. „Rozświetlona Gmina Cieszków” - przetarg IV

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02dba3cd-fb1c-4782-a67c-4ad9c0ca9581

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00200853

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052828/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa i modernizacja oświetlenia drogowego w gminie Cieszków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00188507

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZ.271.1.12.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 759115,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia ulicznego dróg na terenie Gminy Cieszków poprzez wymianę nieenergooszczędnych opraw oświetleniowych na nowe oprawy typu LED
2) Łączna planowana ilość opraw do wymiany wynosi 481 sztuk,

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

• W toku postępowania, w efekcie zapytań, wniosków oraz sugestii wykonawców, dotyczących objętego zamówieniem oświetlenia ulicznego oraz parkowego, Zamawiający doszedł do wniosku, iż jedynym sposobem uniknięcia opisania przedmiotu zamówienia w sposób jasny, niedyskryminujący wykonawców oraz umożliwiający zachowanie uczciwej konkurencji rozumianej jako umożliwienie wykonawcom rzetelnej wyceny ofert, będzie podzielenie zamówienia na części obejmujące odrębnie oświetlenie uliczne oraz oświetlenie parkowe. Tym samym w postępowaniu wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
2025-04-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi