Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie dachu świetlicy wiejskiej w Dobroszowie Oleśnickim.

Gmina Długołęka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00137682
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00137682/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-05 11:42
Lokalizacja
Długołęka, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1e9999a4-e635-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9111102754
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie usuwania gruzuWykonywanie pokryć dachowychKładzenie płytek dachowychKładzenie rynienInstalacyjne roboty elektrotechniczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00137682 z dnia 2021-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie dachu świetlicy wiejskiej w Dobroszowie Oleśnickim.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długołęka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935017

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Robotnicza 12

1.5.2.) Miejscowość: Długołęka

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-095

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gmina.dlugoleka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dlugoleka.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://dlugoleka.bip.net.pl/?c=835

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie dachu świetlicy wiejskiej w Dobroszowie Oleśnickim.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e9999a4-e635-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137682

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003118/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Remont dachu świetlicy wiejskiej w m. Dobroszów Oleśnicki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00118230/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.30.2021.KM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 369964,77 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie dachu budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Dobroszów Oleśnicki, dz. nr 152/1, obręb Dobroszów, gmina Długołęka, w szczególności:
1) Remont więźby i pokrycia dachowego,
2) Wymiana pokrycia dachowego na dachówkę karpiówkę,
3) Przemurowanie kominów,
4) Ocieplenie dachu w strefie drugiego pietra,
5) Wymiana okien połaciowych i montaż wyłazu dachowego,
6) Ocieplenie stropu strychowego,
7) Renowacja facjatek,
8) Wymiana desek okapowych,
9) Renowacja desek wystawki,
10) Wymiana rynien i rur spustowych,
11) Renowacja tynku na murze szachulcowym wraz z odmalowaniem,
12) Naprawa poprzez wzmocnienie uszkodzonych elementów więźby dachowej,
13) Wymiana całych elementów więźby dachowej, w przypadku rozległych zniszczeń,
14) Czyszczenie i impregnacja wszystkich pozostawionych elementów więźby dachowej,
15) Wykonanie nowego deskowania podłogi strychu,
16) Wykonanie zabudowy GK w przestrzeni strychu,
17) Prace wykończeniowe, odtworzeniowe polegające na wymianie ław i stopni kominiarskich, wymianie obróbek blacharskich
18) Wykonanie instalacji odgromowej.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w niniejszej SWZ, w tym w Projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ) oraz:
1) dokumentacji projektowej (Załącznik nr 9 do SWZ), na którą składa się.:
a) Projekt budowlany - sporządzony przez: MAFRA DESIGN Studio Projektowe Anna Bęcławska, ul. Bolesława Prusa 96/5, 50-316 Wrocław, opracowany w 04.2021 r.
b) Projekt Wykonawczy - sporządzony przez: MAFRA DESIGN Studio Projektowe Anna Bęcławska, ul. Bolesława Prusa 96/5, 50-316 Wrocław, opracowany w 04.2021 r.
2) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych – sporządzonej przez: MAFRA DESIGN Studio Projektowe Anna Bęcławska, ul. Bolesława Prusa 96/5, 50-316 Wrocław, opracowany w 04.2021 r. (Załącznik nr 10 do SWZ)
3) Przedmiarze robót - sporządzonym przez: MAFRA DESIGN Studio Projektowe Anna Bęcławska, ul. Bolesława Prusa 96/5, 50-316 Wrocław, opracowany w 04.2021 r (Załącznik nr 11 do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261211-6 - Kładzenie płytek dachowych

45261320-3 - Kładzenie rynien

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2021-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane