Zaprojektowanie i wykonanie remontu części elewacji Pawilonu Głównego Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00137716
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00137716/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-05 11:53
Lokalizacja
Gorlice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b7ec787b-da3d-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7381794844
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

Wykonawcy

1 przyznane

Zakład Remontowo Budowlany Marek FeckoNowy Sącz, PL · lot 0
451 631,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00137716 z dnia 2021-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie remontu części elewacji Pawilonu Głównego Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach

1.3.) Oddział zamawiającego: Biuro Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Węgierska 21

1.5.2.) Miejscowość: Gorlice

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18 3553317

1.5.8.) Numer faksu: 18 3553307

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@szpital.gorlice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital.gorlice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.szpital.gorlice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaprojektowanie i wykonanie remontu części elewacji Pawilonu Głównego Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7ec787b-da3d-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137716

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000913/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Zaprojektowanie i wykonanie remontu części elewacji Pawilonu Głównego Szpitala

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00104015/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 40/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 400000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres prac objętych umową: łączna powierzchnia elewacji 5676 m2.
1. Dobór technologii remontu ścian oraz stosowanych środków.
Inwestor wymaga przed przystąpieniem do robót przedłożenia przez Wykonawcę kompletu kart katalogowych oraz świadectw dopuszczenia do stosowania w budownictwie środków proponowanych do zastosowania – celem ostatecznego zaakceptowania technologii wykonania robót.
2. Dobór kolorów według przyjętego do realizacji systemowego wzornika farb – zgodnie z posiadaną przez Inwestora koncepcją kolorystyczną należy przedłożyć do zaakceptowania przez Inwestora.
3. Wykonanie robót budowlanych związanych z remontem elewacji:
- mycie elewacji,
- dezaktywacja glonów środkami biobójczymi,
- uzupełnienie ewentualnych ubytków tynku cienkowarstwowego,
- malowanie elewacji farbami silikatowymi o zwiększonej odporności na porastanie glonami wg uzgodnionego z Inwestorem projektu kolorystycznego.
- wykonanie wyprawy cokołu tynkiem strukturalnym – analogicznie jak na elewacji zrealizowanej w ETAPIE I
4. Odtworzenie na elewacjach LOGO SZPITALA – 2 sztuki oraz wykonanie na ścianie Przychodni napisu: SZPITAL SPECJALISTYCZNY – zgodnie z załączoną koncepcją.
5. Przemalowanie blendy i zewnętrznych części dachu Wiaty Karetek Szpitalnego Oddziału ratunkowego w kolorze ciemny grafit.
6. Przemalowanie elementów stalowych, elementów wentylacji mechanicznej poprowadzonych na zewnątrz budynku, po elewacji - w kolorze ściany farbami dostosowanymi do malowania powierzchni stalowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 451631,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 544555,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 451631,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo Budowlany Marek Fecko

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 73441168827

7.3.3) Ulica: Chruślicka 69

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.5) Kod pocztowy: 33-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 451631,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2021-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane