„Przebudowa mostu nad rzeką Białą Lądecką w ciągu DP nr 3279D w Żelaźnie, km 5+032”

Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00137821
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00137821/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-05 12:28
Lokalizacja
Kłodzko, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-56d64394-d96c-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
890723858
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy mostówRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR WŁOCHBiertowice, PL · lot 0
1 986 261,81 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00137821 z dnia 2021-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa mostu nad rzeką Białą Lądecką w ciągu DP nr 3279D w Żelaźnie, km 5+032”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890723858

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Objazdowa 20

1.5.2.) Miejscowość: Kłodzko

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 74/868 01 80

1.5.8.) Numer faksu: 74/ 868 01 90

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdp.klodzko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdp.bip.klodzko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.zdp.bip.klodzko.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka organizacyjna administracji samorządowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


działalność usługowa wspomagająca transport lądowy, zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa mostu nad rzeką Białą Lądecką w ciągu DP nr 3279D w Żelaźnie, km 5+032”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56d64394-d96c-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137821

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003293/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa mostu nad rzeką Biała Lądecka w ciągu drogi powiatowej nr 3279D w Żelaźnie, km 5+032

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00099015/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.2000/AZ/18/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1507805,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) wykonanie robót rozbiórkowych i przygotowawczych; 2) wykonanie robót ziemnych; 3) budowę sieci deszczowej; 4) zbrojenie betonu stalą klasy BST500; 5) betonowanie; 6) wykonanie izolacji i dylatacji; 7) naprawa kamiennych elementów konstrukcyjnych; 8) wykonanie zabezpieczenia konstrukcji stalowej powłokami malarskimi; 9) wykonanie konstrukcji stalowej; 10) wykonanie kamiennych elementów konstrukcyjnych; 11) wykonanie nawierzchni na chodnikach; 12) wykonanie koryta wraz z wyprofilowaniem; 13) wykonanie warstwy odsączającej; 14) wykonanie podbudowy z betonu; 15) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego; 16) wykonanie krawężników kamiennych; 17) wykonanie nawierzchni z kostki betonowej; 18) wykonanie nawierzchni z kostki kamiennej; 19) wykonanie obrzeży betonowych; 20) wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego; 21) wykonanie nawierzchni z mieszanki grysowo-mastykowej SMA; 22) wykonanie remontu cząstkowego; 23) wykonanie urządzeń bezpieczeństwa ruchu; 24) zieleń drogowa i prace geodezyjne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: 1) kosztorys ofertowy - załącznik nr 2 do SWZ; 2) dokumentacja techniczna - załącznik nr 10 do SWZ (w skład której wchodzi: przedmiar robót, dokumentacja rysunkowa, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – STWiORB); 3. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”, z zastrzeżeniem, iż proponowane rozwiązania (materiały, urządzenia) będą posiadały parametry techniczne nie gorsze niż wymagane przez zamawiającego i nie będą powodować konieczności przeprojektowania dokumentacji projektowej. Wykazanie równoważności zaoferowanego przedmiotu spoczywa na wykonawcy, który jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego roboty budowlane (w tym m.in. proponowane materiały, urządzenia) spełniają wymagania określone przez zamawiającego. 4. Szczegółowe warunki wykonania robót określa: Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych zawarta w załączniku nr 10 do SWZ. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ. 6. Wymagalny minimalny okres gwarancji wynosi 36 miesięcy, licząc od dnia odbioru końcowego zadania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1986261,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2940572,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1986261,81 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowa DETAL Piotr Włoch

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6811848833

7.3.4) Miejscowość: Biertowice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-440

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1986261,81 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-20

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane