Wymiana źródeł ciepła na terenie Gminy Brzeziny

GMINA BRZEZINY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00137665
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00137665/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2021-08-05 11:36
Lokalizacja
Brzeziny, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1994e729-e862-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8331002758
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kotły grzewcze centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie kotłówRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne gazoweUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00137665 z dnia 2021-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymiana źródeł ciepła na terenie Gminy Brzeziny

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZEZINY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147870

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Henryka Sienkiewicza 16 A

1.5.2.) Miejscowość: Brzeziny

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-060

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: 46 874 36 99

1.5.8.) Numer faksu: -

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminabrzeziny@post.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ugbrzeziny.nv.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.ugbrzeziny.nv.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana źródeł ciepła na terenie Gminy Brzeziny

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1994e729-e862-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137665

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000794/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.2.1 Wymiana źródeł ciepła na terenie gminy Brzeziny

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Wymiana źródeł ciepła na terenie Gminy Brzeziny” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Oś Priorytetowa 04 -IV. Gospodarka niskoemisyjna, Działanie 04 -IV.4 Zmniejszenie emisji zanieczyszczeń

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00121040/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIiRG.271.25.2021.RD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 930820,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 607860,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowych i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu
i uruchomieniu kotłów na gaz płynny i ziemny na terenie Gminy Brzeziny, która jest realizowana w ramach projektu „Wymiana źródeł ciepła na terenie Gminy Brzeziny”.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
2.1. w zakresie kotłów na gaz płynny:
1) wykonania projektów modernizacji kotłowni dla wszystkich instalacji,
2) dostawę i montaż 18 sztuk kotłów na gaz płynny,
3) demontaż i przekazanie mieszkańcowi starego kotła c.o. na paliwo stałe;
4) wykonanie niezbędnych otworów montażowych w celu wprowadzenia urządzeń,
5) montaż zbiornika na gaz płynny,
6) montaż kotła na gaz płynny,
7) montaż zasobnika c.w.u.,
8) montaż regulatora pogodowego,
9) weryfikacja i dostosowanie lub wykonanie układu powietrzno spalinowego i układu wentylacji,
10) podłączenie do istniejącego układu hydraulicznego c.o. oraz zasobnika cwu,
11) montaż filtroodmulnika do c.o.,
12) podłączenie zasilania elektrycznego,
13) zamurowanie otworów montażowych po wprowadzeniu urządzeń,
14) wykonanie przepustów w miejscach przejść tras przewodów przez ściany, dach lub inne
przeszkody,
15) uszczelnienie przepustów,
16) wykonanie prób instalacji oraz sprawdzających prawidłowe działanie aparatury,
17) uruchomienie układu i regulacje,
18) przeszkolenie użytkowników co do zasad prawidłowej eksploatacji zamontowanego kotła na
gaz płynny wraz z opracowaniem szczegółowych instrukcji obsługi i ich przekazaniem
użytkownikom.
19) wykonanie innych elementów ujętych w załącznikach do SWZ, w tym w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
2.2. w zakresie kotłów na gaz ziemny:
1) wykonania projektów modernizacji kotłowni dla wszystkich instalacji oraz projektów przyłączy gazowych (przejście wymaganego procesu administracyjnego) dla instalacji.
2) demontaż i przekazanie mieszkańcowi starego kotła c.o. na paliwo stałe;
3) wykonanie niezbędnych otworów montażowych w celu wprowadzenia urządzeń,
4) wykonanie przyłącza gazu ziemnego,
5) dostawę i montaż 5 sztuk kotłów na gaz ziemny,
6) montaż zasobnika c.w.u.,
7) montaż regulatora pogodowego,
8) weryfikacja i dostosowanie lub wykonanie układu powietrzno spalinowego i układu wentylacji,
9) podłączenie do istniejącego układu hydraulicznego c.o. oraz zasobnika cwu.,
10) montaż filtroodmulnika do c.o.,
11) podłączenie do przyłącza gazu ziemnego,
12) podłączenie zasilania elektrycznego,
13) zamurowanie otworów montażowych po wprowadzeniu urządzeń,
14) wykonanie przepustów w miejscach przejść tras przewodów przez ściany, dach lub inne przeszkody,
15) uszczelnienie przepustów,
16) wykonanie prób instalacji oraz sprawdzających prawidłowe działanie aparatury,
17) uruchomienie układu i regulacje,
18) przeszkolenie użytkowników co do zasad prawidłowej eksploatacji zamontowanego kotła na gaz płynny wraz z opracowaniem szczegółowych instrukcji obsługi i ich przekazaniem użytkownikom.
19) wykonanie innych elementów ujętych w załącznikach do SWZ, w tym w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
3. Przed złożeniem oferty zaleca się, aby Wykonawca przeprowadził wizje lokalne obiektów w celu oceny na własną odpowiedzialność, kosztów, ryzyka i wszystkich czynników koniecznych do przygotowania rzetelnej oferty, obejmującej wszelkie niezbędne prace przygotowawcze, zasadnicze i towarzyszące zarówno do prowadzenia robót budowlano-wykonawczych jak również przygotowania projektu.
4. Szczegółowy zakres prac do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w PFU, który stanowi (załącznik nr 1 do SWZ) integralną część SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44621220-7 - Kotły grzewcze centralnego ogrzewania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert ustalonym na dzień 04.08.2021 r., godz. 10:00, nie wpłynęła żadna oferta.
2021-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy