Remont wybranych mieszkań służbowych oraz remont łazienki i punktu kontroli poczty w Ambasadzie RP w Londynie
Ambasada RP w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00138851
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00138851/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-05 17:03
- Lokalizacja
- Londyn, GB
- Kraj zamawiającego
- GB
- ID przetargu
- ocds-148610-d20f0c7b-f5fb-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- brak
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjne
Wykonawcy
2 przyznane
Townsville Construction LtdLondyn, GB · lot 0
38 760 PLNKMEL BUILDING SERVICES LTDLondyn, GB · lot 1
25 500 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00138851 z dnia 2021-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont wybranych mieszkań służbowych oraz remont łazienki i punktu kontroli poczty w Ambasadzie RP w Londynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: brak
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 47 Portland Place
1.5.2.) Miejscowość: Londyn
1.5.3.) Kod pocztowy: W1-B 1JH
1.5.5.) Kraj: Wielka Brytania
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: london.administration@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wielkabrytania/ambasada-rp-w-londynie
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont wybranych mieszkań służbowych oraz remont łazienki i punktu kontroli poczty w Ambasadzie RP w Londynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d20f0c7b-f5fb-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00138851
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00014359/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont wybranych mieszkań służbowych pracowników Ambasady RP w Londynie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawa prawna wnioskowanego trybu:
Art. 305 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r.
poz. 2019, z późn. zm.).
Uzasadnienie zastosowania wnioskowanego trybu:
Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2001 r.
o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 5 350 000 euro dla robót budowlanych
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AMB.LOND.743.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 64260,00 GBP
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont wybranych mieszkań służbowych oraz remont łazienki i punktu kontroli poczty w Ambasadzie RP w Londynie4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 38760,00 GBP
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont mieszkania służbowego Ambasady RP w Londynie4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 25500,00 GBP
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38760,00 GBP
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 38760,00 GBP
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38760,00 GBP
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOWNSVILLE CONSTRUCTION LTD
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 08990241
7.3.3) Ulica: 77 Tadworth Road
7.3.4) Miejscowość: Londyn
7.3.5) Kod pocztowy: NW2 7UB
7.3.7.) Kraj: Wielka Brytania
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38760,00 GBP
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25500,00 GBP
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25500,00 GBP
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25500,00 GBP
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KMEL BUILDING SERVICES LTD
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 11933740
7.3.3) Ulica: 77 Clitterhouse Road
7.3.4) Miejscowość: Londyn
7.3.5) Kod pocztowy: NW2 1DL
7.3.7.) Kraj: Wielka Brytania
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25500,00 GBP
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-08-31| 2021-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |