Budowa ciągu techniczno-magazynowego w PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi
Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjnai Teatralna im. L. Schillera w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00138788
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00138788/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-05 15:51
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3c98930b-d589-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7240004952
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00138788 z dnia 2021-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ciągu techniczno-magazynowego w PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjnai Teatralna im. L. Schillera w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275850
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Targowa 61/63
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-323
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: 422755842
1.5.8.) Numer faksu: 426748139
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@filmschool.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.filmschool.lodz.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ciągu techniczno-magazynowego w PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c98930b-d589-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00138788
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00044495/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa ciągu techniczno-inscenizacyjnego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00095013/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie negocjacji bez ogłoszenia na podstawie: art. 301 ust. 1 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający udziela zamówienia na podstawie art. 305 pkt 2 Pzp- w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały zmienione. W dniu 27.05.2021r. Zamawiający wszczął postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji na podstawie art. 275 pkt 1 Pzp zamieszczając ogłoszenie w Biuletynie Zamówień Publicznych pod numerem 2021/BZP 00066711/01. W dniu 23.06.2021r. unieważniono postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 Pzp z powodu niezłożenia ofert w postępowaniu. Zamawiający zamieścił ogłoszenie o zakończeniu postępowania pod numerem 2021/BZP 00091749/01.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-d29adddf-bed8-11eb-911f-9ad5f74c2a25
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR/01/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1585365,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa ciągu techniczno-magazynowego w PWSFTViT im. Leona Schillera w Łodzi”.
2. Nowy ciąg techniczno-magazynowy zaplanowany jest na działce 28/5 przy granicy z działką 21/5 i 21/14, obręb W-25 w Łodzi, na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi przy ulicy Targowej 57.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca zrezygnował z realizacji zamówienia z powodu wycofania się części podwykonawców. Podwykonawcy jako przyczynę wycofania się podali krótki termin wykonania umowy, obszerny zakres robót budowlanych, niedostępność materiałów budowlanych na rynku oraz stale nieprzewidywalnie rosnące ich ceny.| 2021-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |