Budowa budynku magazynowo – garażowego z zapleczem dla OSP Przewóz
Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00156398
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00156398/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-23 09:03
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c2be0a16-b93d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6762530337
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00156398 z dnia 2021-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku magazynowo – garażowego z zapleczem dla OSP Przewóz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367252869
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Reymonta 20
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zim.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zim.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zimkrakow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku magazynowo – garażowego z zapleczem dla OSP Przewóz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2be0a16-b93d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00156398
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000870/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa budynku magazynowo-garażowego z zapleczem dla OSP Przewóz w Krakowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00060202/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZIM.ZP.262.2.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku usługowego remizy strażackiej wraz z częścią garażową, dojściem, dojazdem, miejscami postojowymi, instalacjami wewnętrznymi: elektryczną, wodną, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, C.O., gazową oraz zewnętrznymi odcinkami instalacji wewnętrznych: elektryczną (WLZ), wodociągową, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej wraz ze zbiornikiem retencyjnym na działkach nr 189/1, 189/4 obr. 106 Podgórze przy ul. Rącznej w Krakowie wraz z uzyskaniem ostatecznego pozwolenia na użytkowanie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy zostały określone w załącznikach do SWZ, w tym m.in. w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), Dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót
Budowlanych (STWiORB) oraz Decyzji o pozwoleniu na budowę nr 1333/6740.1/2020 z dnia 3 września 2020 r. z klauzulą ostateczności z dnia 15 września 2020 r. wydaną dla OSP Przewóz, przeniesioną na Gminę Miejską Kraków decyzją nr 64/6740.5/2020 z dnia 10.03.2021 r. 3. Wykonawca przy składaniu oferty nie uwzględnia w kosztach Inwestycji zakresu robót dotyczących zakupu, dostawy i montażu wyposażenia ruchomego remizy strażackiej, wskazanego i opisanego szczegółowo w tabeli pn. „ZESTAWIENIE
WYPOSAŻENIA”, dołączonej do opisu architektonicznego projektu wykonawczego oraz w tabeli pn. „ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA – załącznik 1” zamieszczonej w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB), rozdział ST.01.14.00 pt. „ELEMENTY WYPOSAŻENIA WNĘTRZ”. Uwaga: Wyłączenie z kosztów Inwestycji nie dotyczy zakupu, dostawy i montażu tych elementów wyszczególnionych w powyższych tabelach, które to elementy nie stanowią wyposażenia ruchomego remizy strażackiej, są natomiast niezbędne z punktu widzenia uzyskania pozwolenia na użytkowanie lub ich montaż wymaga trwałego połączenia z elementami konstrukcji i wykończenia budynku, mianowicie: zlewy, zlewozmywaki, umywalki, baterie zlewowe i umywalkowe, poręcze i uchwyty niepełnosprawnych, kolumny prysznicowe, miski ustępowe, pisuary, stelaże sanitarne, zabudowy misek i pryszniców, blaty umywalkowe, lustra wklejane, wraz z akcesoriami montażowymi. 4. Wizja lokalna - Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2981507,66 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5040256,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2981507,66 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ATB Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne Tomasz Adamczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8661610432
7.3.3) Ulica: Tadeusza Kościuszki 68
7.3.4) Miejscowość: Staszów
7.3.5) Kod pocztowy: 28-200
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty branży budowlanej, elektrycznej, sanitarnej
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2981507,66 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 15 miesięcy od dnia podpisania umowy. Termin rozpoczęcia wykonywania robót: w dniu przekazania terenu budowy.| 2021-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |