„II mały etap Hubosfery przy ul. Ślicznej” - w ramach Funduszu Osiedlowego (priorytet 1 – RO Huby)
ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00140477
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00140477/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-09 07:24
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aa29cc5f-d4e4-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8971617948
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00140477 z dnia 2021-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„II mały etap Hubosfery przy ul. Ślicznej” - w ramach Funduszu Osiedlowego (priorytet 1 – RO Huby)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932104838
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Trzebnicka 33
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-231
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: +48 71 323 50 00
1.5.8.) Numer faksu: +48 71 323 50 02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zzm.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzm.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zzm-wroc.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„II mały etap Hubosfery przy ul. Ślicznej” - w ramach Funduszu Osiedlowego (priorytet 1 – RO Huby)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa29cc5f-d4e4-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00140477
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000852/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 „II mały etap Hubosfery przy ul. Ślicznej” - w ramach Funduszu Osiedlowego (priorytet 1 – RO Huby)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00094364/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/220/40/2021/DP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 223212,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na zagospodarowaniu części terenu przy ul. Ślicznej we Wrocławiu (część działki nr 5/31, 5/58 AM-1, obręb Gaj), zakres prac obejmuje budowę siłowni terenowej, budowę części ścieżek pieszych oraz placyków, dostawę i montaże elementów małej architektury, ułożenie kabli pod oświetlenie, wykonanie prac związanych z uporządkowaniem terenu
i istniejącej szaty roślinnej oraz założenie zieleni, zwanych dalej pracami ogrodniczymi oraz wykonanie usług pielęgnacji gwarancyjnej zieleni.
Obsługa terenu budowy możliwa jest od ul. Ślicznej poprzez dz. nr 5/53 AM-13, obręb Gaj będącej w zarządzie ZDiUM. W przypadku działki będącej w zarządzie ZDiUM umożliwienie prowadzenia obsługi budowy przez tę nieruchomość wiąże się z wystąpieniem z wnioskiem o zajęcie pasa drogowego/projektem organizacji ruchu. Dostęp do terenu inwestycji w trakcie realizacji wraz z organizacją zaplecza budowlanego oraz kosztami poniesionymi z tego tytułu są po stronie Wykonawcy.
UWAGA: Wszystkie prace prowadzone na terenie inwestycji muszą być wykonywane sprzętem nie cięższym niż 5,5 tony.
W razie konieczności wjazdu sprzętem cięższym niż 5,5 t każdorazowo należy taki zamiar zgłosić i uzgodnić z Zamawiającym. W miejscach zagrożenia zniszczenia nawierzchni bądź zagęszczenia gruntu konieczne jest wykonanie tymczasowej drogi technologicznej.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części:
CZĘŚĆ I: wykonanie robót budowlanych:
a) ogrodzenie terenu budowy, wygrodzenie stref niebezpiecznych, umieszczenie tablic ostrzegawczych oraz kart informacyjnych do standardów ochrony drzew w Inwestycjach Wrocławia,
b) tyczenie układu przestrzennego,
c) roboty pomiarowe przy powierzchniowych robotach ziemnych,
d) zabezpieczenie drzew i krzewów na czas trwania robót budowlanych,
e) uporządkowanie terenu ze śmieci i resztek budowlanych,
f) roboty ziemne takie jak: wywóz gruzu, profilowanie i zagęszczanie podłoża,
g) wykonanie nawierzchni:
• ścieżki piesze – o nawierzchni żwirowej utwardzonej ograniczonej 2 rzędami kostki betonowej,
• placyk pod siłownię terenową - o nawierzchni żwirowej utwardzonej ograniczonej 2 rzędami kostki betonowej,
• placyk pod ławkę parkową i stolik szachowy z kostki betonowej ograniczonej obrzeżem betonowym,
h) dostawa i montaż urządzeń na siłownię terenową: urządzenie wahadło-twister 1 kpl., urządzenie podciągacz-wypychacz 1 kpl., urządzenie wioślarz – prasa 1 kpl., urządzenie orbiterk - biegacz 1 kpl.,
i) dostawa i montaż małej architektury: ławka parkowa z oparciem 1 szt., kosz na odpady 1 szt., tablica regulaminowa 1 szt., tablica informacyjna 1 szt., pergola z siedziskami 2 szt., szachy 1kpl., płotek drewniany 15 mb.,
CZĘŚĆ II: wykonanie prac ogrodniczych polegających na:
a) uporządkowaniu terenu, wycinkach sanitarnych,
b) pielęgnacji istniejącego drzewostanu,
c) wydzieleniu rabat od nawierzchni ścieżek i placu zabaw drewnianym płotkiem,
d) wykonaniu nasadzeń – krzewów – 68 szt., pnączy 6 szt., wraz z zaprawą dołów,
e) założeniu trawników wzdłuż wykonywanych nawierzchni o szerokości minimum 2,0 m oraz w miejscach, w których trawnik ulegnie zniszczeniu podczas prowadzenia robót.
CZĘŚĆ III: pielęgnacja gwarancyjna zieleni:
pielęgnacja gwarancyjna zieleni (tj. wykonanych prac ogrodniczych) w okresie 3 lat (36 kolejnych miesięcy) liczonych od dnia protokolarnego odbioru całości prac wykonanych w ramach realizacji Części I i II przedmiotu umowy.
3. Szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym wzór umowy wraz z OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
77300000-3 - Usługi ogrodnicze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w przypadku gdy cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.W przedmiotowym postępowaniu została złożona tylko jedna oferta, a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację przedmiotowego zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 393630,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 393630,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 393630,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |