Budowa ścieżki rowerowej w miejscowości Lgoczanka.
Gmina Janów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00146637
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00146637/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-12 10:12
- Lokalizacja
- Janów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bfe555d6-de50-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9492192090
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00146637 z dnia 2021-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ścieżki rowerowej w miejscowości Lgoczanka.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Janów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151397948
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Częstochowska 1
1.5.2.) Miejscowość: Janów
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-253
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 34 3278048
1.5.8.) Numer faksu: 343278081
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@janow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.janow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bip.janow.akcessnet.net/index.php?idg=5&id=6628&x=4&y=4231.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ścieżki rowerowej w miejscowości Lgoczanka.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfe555d6-de50-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00146637
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003952/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa ścieżki rowerowej w miejscowości Lgoczanka.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00106083/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR-I.271.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Projekt zakłada budowę ścieżki rowerowej szerokości od 4,0 do 3,5m na działce 49/1, 52/2 łączącego drogę gminną z drogą krajową. Ciąg ścieżki rowerowej zaprojektowano o nawierzchni z betonu asfaltowego ograniczonego krawężnikiem najazdowym 15x22. W ciąg drogi gminnej na istniejącym rowie zaprojektowano pod ciągiem pieszo-rowerowym przepust z rur betonowych Ø400mm oraz studnię Ø1200mm w celu połączenia z istniejącym przepustem pod drogą gminną. W ciągu drogi krajowej zaprojektowano odcinek przyjezdniowego chodnika szerokości 2,5m łączący istniejący chodnik z projektowaną ścieżką rowerową oraz przepust Ø500 z rury karbowanej. Wykonanie przepustu wymaga demontażu istniejącej studni Ø1500mm wraz z osadnikiem i zabudowę jej w nowej lokalizacji. W ramach oświetlenia przewiduje się montaż 6 szt. słupów aluminiowych o wysokości 5 m wraz z montażem opraw oświetleniowych typu LED.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty (250 022,17 zł brutto) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia(132 000,00 zł brutto).
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 255022,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 306254,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |