Modernizacja dachu budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Kolejowego w Wilkowicach-Bystrej
SPZOZ SZPITAL KOLEJOWY W WILKOWICACH-BYSTREJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00138924
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00138924/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-06 07:11
- Lokalizacja
- Wilkowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0e4fa232-d990-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9372188022
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00138924 z dnia 2021-08-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Kolejowego w Wilkowicach-Bystrej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SPZOZ SZPITAL KOLEJOWY W WILKOWICACH-BYSTREJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010657175
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żywiecka 19
1.5.2.) Miejscowość: Wilkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-365
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 33 812 20 20 wew. 171
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@szpital-kolejowy.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital-kolejowy.com/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip-slaskie.pl/skbys/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dachu budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Kolejowego w Wilkowicach-Bystrej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e4fa232-d990-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00138924
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004598/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja dachu budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Kolejowego w Wilkowicach-Bystrej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/271/8/DT/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 227642,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane p.n. „Modernizacja dachu budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Kolejowego w Wilkowicach-Bystrej”.
2. Zakres zamówienia:
a. Wzmocnienie mocowania blachy trapezowej poprzez dokręcenie dodatkowych wkrętów i demontaż starych gwoździ, uszczelnienie obróbek blacharskich, udrożnienie wentylacji w kalenicy dachu.
b. Oczyszczenie i dwukrotne malowanie blachy trapezowej i obróbek dachu
c. Wymiana rynien i rur spustowych wraz z hakami , obejmami i wspornikami na stalowe
d. Skucie uszkodzonych i wykonanie nowych tynków gzymsu
e. Wymiana instalacji odgromowej na instalację spełniającą wymagania obowiązujących przepisów (zwody poziome i pionowe, wsporniki, uchwyty, złącza, iglice, ewentualnie sondy wraz z wykonaniem metryki i pomiarów).
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa przedmiar robót
4. Zamówienie nie zostało podzielone na części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamawiający informuje, iż nie jest możliwy podział na części wykonywanego obiektu, z uwagi na fakt, iż prace będą prowadzone przy funkcjonującym obiekcie, w którym prowadzana jest działalność medyczna. Podział zamówienia na części spowodowałby wydłużenie prac, co skutkowałoby zakłóceniami w funkcjonowaniu obiektu.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera także projekt umowy stanowiący załącznik nr 5 do SWZ oraz przedmiar robót - załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45410000-4 - Tynkowanie
45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono ofert.| 2021-08-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |