Przebudowa placów spacerowych przy pawilonach A i B w Zakładzie Karnym nr 2 w Strzelcach Opolskich

Zakład Karny nr 2 w Strzelcach Opolskich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00159551
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00159551/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-25 11:53
Lokalizacja
Strzelce Opolskie, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-21f3c369-de52-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7561334630
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00159551 z dnia 2021-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa placów spacerowych przy pawilonach A i B w Zakładzie Karnym nr 2 w Strzelcach Opolskich

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny nr 2 w Strzelcach Opolskich

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320940

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Klonowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Opolskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-100

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_2_strzelce_opolskie@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-nr-2-w-strzelcach-opolskich

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.zp.sw.gov.pl, www.miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zakład Karny

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa placów spacerowych przy pawilonach A i B w Zakładzie Karnym nr 2 w Strzelcach Opolskich

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21f3c369-de52-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159551

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00106001/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DKw.2232.5.2021.RK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 849050,99 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przebudowa placu spacerowego przy pawilonie A w Zakładzie Karnym nr 2 w Strzelcach Opolskich

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 432091,44 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przebudowa placu spacerowego przy pawilonie B w Zakładzie Karnym nr 2 w Strzelcach Opolskich

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 416959,55 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym, na podstawie art. 275 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 z późn. zm.) zwanej dalej także „ Pzp''.


ZAWIADOMIENIE O UNIEWŻNIENIU POSTĘPOWANIA


Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Przebudowa placów spacerowych przy pawilonach A i B w Zakładzie Karnym nr 2 w Strzelcach Opolskich”, na podstawie art. 255 ust. 1 Pzp, tj. „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania opiera się na następujących okolicznościach:
Oferty należało złożyć do dnia 20 lipca 2021 roku do godziny 11:00. Otwarcie ofert miało nastąpić tego samego dnia o godzinie 12:00.
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym, na podstawie art. 275 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 z późn. zm.) zwanej dalej także „ Pzp''.


ZAWIADOMIENIE O UNIEWŻNIENIU POSTĘPOWANIA


Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Przebudowa placów spacerowych przy pawilonach A i B w Zakładzie Karnym nr 2 w Strzelcach Opolskich”, na podstawie art. 255 ust. 1 Pzp, tj. „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania opiera się na następujących okolicznościach:
Oferty należało złożyć do dnia 20 lipca 2021 roku do godziny 11:00. Otwarcie ofert miało nastąpić tego samego dnia o godzinie 12:00.
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2021-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane