Zakup materiałów do remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych w 2025 roku

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W KOLNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00200987
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00200987/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-23 08:19
Lokalizacja
Kolno, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fd9f90f5-0a11-4b50-9a48-ed7030efa599
Identyfikator
2910054005
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Drogowe materiały konstrukcyjneBitum i asfalt

Wykonawcy

2 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH W EŁKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄEłk, PL · lot 0
35 977,5 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH W EŁKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄEłk, PL · lot 1
106 825,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00200987 z dnia 2025-04-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup materiałów do remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych w 2025 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W KOLNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450672596

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 48

1.5.2.) Miejscowość: Kolno

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-500

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 862782916

1.5.8.) Numer faksu: 862782916

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@powiatkolno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiatkolno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fd9f90f5-0a11-4b50-9a48-ed7030efa599

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup materiałów do remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych w 2025 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd9f90f5-0a11-4b50-9a48-ed7030efa599

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00200987

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039653/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup materiałów do remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych w 2025 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00162451

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.26.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup materiałów do remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych z podziałem na części:

CZĘŚĆ 1:
Dostawa mieszanki mineralno-asfaltowej na zimno do wykonania całorocznych napraw nawierzchni drogowych, odpowiadającej Polskiej Normie przenoszącej Normę Europejską PN-EN 12697-1:2006 Mieszanki asfaltowe – o łącznej ilości do 45 ton
Wymagane warunki jakie powinien spełniać przedmiot zamówienia:
- musi być wyprodukowana na bazie asfaltu upłynnionego,
- posiadać właściwości pozwalające na stosowanie jej w temperaturach od -10oC lub niższych do +30oC lub wyższych,
- lepiszcze modyfikowane,
- być wykonana z kruszywa łamanego o wymiarze ziaren do 8 mm,
- możliwość układania bez smarowania krawędzi ubytku emulsją,
- być pakowana w jednorazowych workach foliowych, z okresem przechowywania min. 5 miesięcy od daty dostawy,
- posiadać aktualną aprobatę techniczną wydaną przez akredytowaną jednostkę certyfikującą lub inny dokument równoważny potwierdzający, że oferowany materiał spełnia wymagania określone przez zamawiającego, którą należy dostarczyć każdorazowo przy dostawie.

Środki transportu dla sukcesywnego odbioru mieszanki mineralno-asfaltowej na zimno zapewni Zamawiający we własnym zakresie w uzgodnieniu z Wykonawcą, który otrzyma zamówienie.
Dostawy dla jednego transportu mieszanki mineralno-asfaltowej na zimno nie przekroczy ilości 15 ton, zapakowanej w szczelnie zamknięte worki foliowe po około 25 kg do 30 kg umieszczonych na paletach.
Zastrzega się równocześnie, iż odległość transportu przedmiotowej mieszanki mineralno-asfaltowej, nie będzie większa niż 100 km od siedziby Zamawiającego.

2. Zamawiający może zlecić w trakcie realizacji umowy zakres ilościowy mniejszy niż wskazany w ust. 1, jednakże nie mniej niż 50% wartości wynagrodzenia Wykonawcy określonego zgodnie z § 4 ust. 1. umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44113000-5 - Drogowe materiały konstrukcyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44113600-1 - Bitum i asfalt

4.5.5.) Wartość części: 31235,40 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup materiałów do remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych z podziałem na części:

CZĘŚĆ 2:
Dostawa emulsji asfaltowej kationowej szybkorozpadowej C65 B3 PU/RC o zawartości lepiszcza 65% odpowiadającej normy PN-EN 13808:2013-10 z przeznaczeniem do powierzchniowych utrwaleń i remontów cząstkowych dróg o nawierzchni bitumicznej – o łącznej ilości do 50 ton

Wymagane warunki jakie powinien spełniać przedmiot zamówienia:
- posiadać aktualną aprobatę techniczną wydaną przez akredytowaną jednostkę certyfikującą lub inny dokument równoważny potwierdzający, że oferowany materiał spełnia wymagania określone przez zamawiającego, którą należy dostarczyć każdorazowo przy dostawie.

Środki transportu dla sukcesywnego odbioru emulsji asfaltowej w ilościach nie większych niż 3,6 t dla jednego transportu zapewni Zamawiający we własnym zakresie w uzgodnieniu z Wykonawcą, który otrzyma zamówienie.
Zastrzega się równocześnie, iż odległość transportu przedmiotowej emulsji asfaltowej, nie będzie większa niż 100 km od siedziby Zamawiającego.

2. Zamawiający może zlecić w trakcie realizacji umowy zakres ilościowy mniejszy niż wskazany w ust. 1, jednakże nie mniej niż 50% wartości wynagrodzenia Wykonawcy określonego zgodnie z § 4 ust. 1. umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44113000-5 - Drogowe materiały konstrukcyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44113600-1 - Bitum i asfalt

4.5.5.) Wartość części: 98420,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35977,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41180,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 35977,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Ełku Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 790350863

7.3.3) Ulica: Kolonia 1

7.3.4) Miejscowość: Ełk

7.3.5) Kod pocztowy: 19-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35977,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 106825,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 107256,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 106825,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Ełku Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 790350863

7.3.3) Ulica: Kolonia 1

7.3.4) Miejscowość: Ełk

7.3.5) Kod pocztowy: 19-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 106825,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2025-04-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy