Utworzenie izolatoriów oraz remont pomieszczeń w budynku administracyjnym przy ul. Ceramicznej nr 1 w Chełmie Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Chełmie
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00142101
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00142101/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-10 07:06
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d0565ce8-e9e7-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5631863730
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00142101 z dnia 2021-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie izolatoriów oraz remont pomieszczeń w budynku administracyjnym przy ul. Ceramicznej nr 1 w Chełmie Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Chełmie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110196908
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ceramiczna 1
1.5.2.) Miejscowość: Chełm
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 825623482
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@szpital.chelm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.chelm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie izolatoriów oraz remont pomieszczeń w budynku administracyjnym przy ul. Ceramicznej nr 1 w Chełmie Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Chełmie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0565ce8-e9e7-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00142101
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006373/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Utworzenie izolatoriów w budynku administacyjno-hotelowym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00121563/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.3311.33.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowie istniejących pomieszczeń hotelowych na trzecim i czwartym piętrze budynku przy ul. Ceramicznej nr 1 w celu utworzenia 10 segmentów izolatoriów po dwa pokoje, z węzłem sanitarnym każdy z segmentów;4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.5.) Wartość części: 307257,37 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont pomieszczeń w budynku Administracyjnym przy ul. Ceramicznej 1, polegające na wymianie stolarki okiennej na IV piętrze.4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 70926,77 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do dnia 05/08/2021 r., do godziny 09:00 tj. terminu składania ofert w niniejszym postępowaniu, nie wpłynęła żadna oferta na :
Część I: przebudowie istniejących pomieszczeń hotelowych na trzecim i czwartym piętrze budynku przy ul. Ceramicznej nr 1 w celu utworzenia 10 segmentów izolatoriów po dwa pokoje, z węzłem sanitarnym każdy z segmentów;
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do dnia 05/08/2021 r., do godziny 09:00 tj. terminu składania ofert w niniejszym postępowaniu, nie wpłynęła żadna oferta na : Część II: remoncie pomieszczeń w budynku Administracyjnym przy ul. Ceramicznej 1, polegające na wymianie stolarki okiennej na IV piętrze.
| 2021-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |